1 TL üstünden atatürk 'ün resminin kaldırıldığını biliyor muydunuz ?

1 TL üstünden ATATÜRK 'ün resminin kaldırıldığını biliyor muydunuz ? Ya da bu konu hakkındaki yorumlarınız bilgileriniz nerelerdir ?

Güncellemeler:
Bugün çalışdığım yere 1 kere örneğide de geldi ve hala elimde şu an o paralar . Ben hala şoktayım.
. İsmin önüne şunu bunu koyalım diyip dalga geçenler , resmimizi 1 tl yapalım diyip daha geçenlere sesleniyorum.PKK sempanizanların beğenisini toplayacak şekilde yorumlar yapıcağıma . Gerekirse dediklerinizide yaparım

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• BAKANLIĞA mail attım

Sizde atın. bir kişiyle ne olur demeyin

Ayrıca klavyeyle vatan kurtarılır gerekirse. Nasıl hayvan katliamı durduruldu face isyanıyla.

Buda böyle. Ayrıca isyan etmiyoruz. kendi hakkımızı zaten olanı engellemeye çalışanlara tepki gösteriyoruz.

Vatan hainliği eline silah almakla olmaz sadece. Tepkisiz kalmayın. Elimizden geleni yapalım

3|3
    2|1
    • eksileyen ahlak mağduru , senin gibiler haklarından faydalandığın bu ülkede rahat battığı için isyan ediyorsun .

Allah sizin gibileri ekmeğe muhtaç etsin !

Kızlar Ne Diyor 11

• şimdi gördüğüne kanan araştırmayan hey canım halkım benim;

onlar hatıra parası, 1 milyon adet basıldı.. Zamanında nazım hikmet için hatıra parasıda Atatürk'süz basılmıştı.. Onlar hep olacak şeyler değil.. Siz kolay mı sanıyorsunuz Atatürk'ün resminin kaldırılacağını.. Kimin dötü yer? Araştırın elinizin altında internet var..

Hatıra paralar ilk defa basılmıyor daha öncelerde var neden bu sefer sorun ediyorsunuz anlamıyorum? Bu sefer ki Türk Olimpiyatları için basıldı..

Daha önce pamukkale, 2010 fiba mıdır nedir onda nasreddin hoca gibi şeyler için çıkarılmıştır. İlla hükümeti kötüleyecek bir şey bulma çabanız niye?

Bunlar hükümetten öncede olan şeyler..

0|2
    3|4
    • Bu hükümetten öncede ağzıma ediyorlardı şimdi de ediyorlar, bu hükümetten öncede askerimiz ölüyordu şimdide ölüyor . Aman boş verelim mi diyelim . Bundan önce tepkisiz kaldık diye bundan sonra tepkisiz kalıcağız anlamına gelmez . Çikolata!

• ahaha ben mi akp karşıtıydım? muhahahhaha sen beni biri ile karıştırdın

• az kaldı amerikanın 53. eyaleti olduğumuzda gurur duyarsın

• Cok uzuldum, vatan için bir protesto falan yapmaliyiz hemen ne yapsak acep?

3|2
    1|3
  • Hayde şimdi de ismimizin önüne ATA koyalım safffjjddsdgbvv

2|3
    3|5
  • ya ben artık şu ibareye inanmıyorum artık.. türk milletinin en öenmli özelliği birlik ve beraberlik duygusu... ondan mı bunca senedir bu gidişata dur diyemedik... utanıyorum bazenn

2|0
    0|0
    • birlik ve beraberlik içerisinde başımıza getirdiler bu herifi

• içerideki askerler hapishanelerde isyanmı cıkarsın o yüzden sessiz durmak yok yola devam 2023 de ABD nin 52 . eyaleti olucaz gurur duyun

• hepsi göz korkutmak için .. yürekli biri yokki...

• cevapları okudum da bu sitede nefes alması bile gereksiz karaktersizler var.Benim oksijenimden çalmayın vatan hainleri.

2|2
    4|1
  • turkiyenın oyle bir gidişaatı varki yakında adımızda turklukten cıkacak gibi

2|0
    1|0
  • Analarını amerikan mandasına girip becertmediler diye psikoza girmişlerdir.

0|2
    1|0
  • 1 tl hala kalkmadı mı ya? Ben görmedim pek

1|0
    0|1
  • Daha ne kaldı ki değiştirecekleri ? Birinin dur demesi gerekmez mi artık ?

1|0
    1|0
  • yok deve

1|0
    1|0
  • analarının üzerinden amerikan askerleri geçince anlıcaklar hanya nerde konya nerde

2|2
    2|2
    • kesinlikle.

• Eksileyenler alttaki bir kaç veled-i zinadır, biz onları top gibi oynuyoruz sitimizde değiller.

• aynen öyle . bugün üstünden geçen belli ya sıkıntısı ondan onun

.. aksi olsaydı üstünden geçen belli olmıcaktı

Erkekler Ne Diyor 12

• Bende olimpiyatlar için basılmış 1000000liralık madeni para var. çokh güzel. Ama genel olarak bunu uygun görmüyorum, memleketin değerlerine saldırmak onlara acı getirecek. bugün değilse elbet birgün.

1|1
    0|0
  • yuh ya ..ekmek yediği yere resmen küfür ediyor

türk olduğumuz için laf söylüyor..kürtçülüğün daniskasını yapıyor pkk nın ks sözcüsü gibi davranıyor..üstüne gidip engelliyor..

beğenmiyosan vatan değin yere git nordic keje..

3 kuruş etmezsin

4|3
    0|0
  • hadi o zaman profil resimlerimizi 1 tl yapalım. belki memleketi kurtarırız.

3|2
    2|2
    • Yaparız, en azından bir şey yapanları böyle aşağılayınca da vatan kurtarılmıyor.

• Arkadaşım sana kimse vatan haini demiyor . Bende İsmimin önüne T.C. yazmadım . Ama ben gidip T.C. yazanlara baş kaldırmadım . Ben baştakilere baş kaldırdım . . Diğer arkadaşımızın da dediği gibi sen bunu yazdığında kimlerin ekmeğine bal çaldığının farkında değilsin !

• bak işte bunu diyerek sen bana vatan haini demiş oluyorsun. ya da onlara yardım etmekle suçluyorsun beni. ne alakası var. ben diyorum ki bırakın bu tc yazma saçmalığını. meydanlara inin. protestolara katılın. silivriye gidin. anıtkabire çiçek götürün. vergi kaçırmayın. kaçak elektrik kullanmayın. bunlara oy vermeyin. oy verenlerin akıllarını çelin. ulan herifler nickinin başına tc yazıyor sonra gidiyor akp ye oy atıyor. bu kadar trajikomik bir durum var mı ya.

• Bildiğim kadarıyla onlar olimpiyatlar için basılan hatıra paralar.kalkmaz sanmıyorum 1 kez kaldırdılar ondada mal varlığını bıraktığı inönü ve chp kaldırdı ilginçtir.

0|0
    0|0
  • Resmi kurmlardan da TC kaldırıldı haberiniz var mı,

0|0
    0|0
  • Neyin kafasını yaşıyorsunuz. Ne koyarlarsa koysun Allah herkese bol bol harcama fırsatı versin yeterli.

Birde bugün işte öyle m, olucak böyle mi olacak diyen insan olduğun da, seve seve değil.

s'ke s'ke harcıyacak.

0|0
    1|3
  • gerçekten mi? şaşırmadım

1|0
    0|0
  • kaldırır bu p**evenkler.ama bunların da sonu yakın sıkıntı yok

0|2
    1|1
  • Umrumda değil. :)

2|1
    0|3
  • kim diyo yaw?

0|1
    0|0
  • SENİN vtanına bayrağına atana hakaret edenlerin cevaplarını kaldırsan mod BOZUNTUSU..

ben buna itiraz ediyorum benim cevabımı ne kaldıryosun

at ulan o zaman siteden..

1|0
    1|0
    • kim o adamsa çıksın ortaya hakikatten bizde bilelim dostu düşmanı

• O şu an kömürist nickli vatandaşla çiftleşiyor, nerde bk orda bunlar anına quing.

• ülkenin anasını ağlattılar zaten

0|1
    0|0
Yükleniyor...