Sizce Amilli Takım kadrosun da Volkan olmalı mı?

Malum Volkan'a küfür edildi ayyıldızlı forma altın da. O da tavrını gösterdi. Kim derki benim eşime küfür etseler ben birşey yapmam yanından geçer giderim kimse demez. Ama Volkan olunca sattı diyorlar peki sizce Volkan'ı Türkiye'nin eniyi kalecisi olduğunu biliyoruz da sizce milli takım Euro 2016'ya alınmalı mı.

• Evet alınmalı.
    29% (2)36% (5)33% (7)Oy Ver
  • Hayır alınmamalı.
    43% (3)50% (7)48% (10)Oy Ver
  • Volkan'a ayıp edildi zamanın da. Gslileri nasıl rahat uyuyor.
    0% (0)14% (2)10% (2)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    28% (2)0% (0)9% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kaçan geri çağrılmaz

0|1
    0|0
    • Senin karına ya da annene küfür etseler duymazdan mı gelirsin.

• Oda tepkisini verdi bak tepkkisini verdiği için mi alınmasın milli takıma. Susup senin için küfür edenler için maç mı kazandırsaydı.

• Tepki kaçarak verilmez , dönersin hareket çekersin laf söylersin yetmezse mac sonu açıklama yaparsın ama görevden kaçmazsın.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• volkanın performansı bir iyi bir kötü, bazen hatalı gollerde yiyebiliyor ama gerçekten çokta tecrübeli, hayati kurtarışlarda çok iyi yapıyorşu an da kaleciler arasında kim nederse desin iyi buluyorum kalede güven veriyor. milli takım forması ve ya değil yapılan saygısızlıktır bence oynamalıdır, oynatılmalıdır. euro 2016 da bir başarısızlık gelirse volkanı oyatmamayı nasıl açıklayacaklar merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Alinmamali en iyisi degil futbolculuk yapiyosan kulaklarini tikayacaksin daha once ne oldugu belli

0|1
    0|0
  • Hyrrr

0|1
    0|0
  • Ülkeyi satan haini savunacak kadar hainmisin

0|1
    0|0
    • Sana küfür edene sağol diyip susacak kadar mı adamsın sen. Sana küfür etsem şu an şikayet edersin siteye beni dimi. Yoksa susarrmısın deniyelim mi.

• Susmam bende senin sülalene küfür ederim

• Hayır alınmamalı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...