Bazen en iyi arkadaşız, bazen iki sevgili, beni nasıl görüyor ikilemi.

Sevdiğim çocukla aynı sınıftayız, ve dikkat çekicek derecede çok yakınız. Bazen sanki iki sevgili, hatta sevgiliyi bırakın karı-koca gibi oluyoruz, bazen çok çok yakın arkadaş, "kanka". Sınıfta aşırı derecede yakın olmamıza rağmen hiç mesajlaşmıyoruz da, sadece her akşam saat 10 veya 11 civarı ödev sormak için mesaj atıyor o kadar. Koridorda falan nerdeyse birbirimizi tanımıycaz (koridorda kimseyi takmıyor beyfendiler biraz popüler) sadece kantinden öküz gibi bakmakla yetiniyor, sadece o değil arkadaşlarının da baktığını rahatça görebiliyorum. SORUN ŞU Kİ; biri açıklık getirsin, bu çocuk beni ne olarak görüyor? Çünkü ben artık bir arkadaş bir sevgili yakınlığında olmaktan sonderece sıkıldım ve yıprandım. Onu her an kaybedebilme korkusu bana yetiyor da artıyor zaten.

Güncellemeler:
Ve cocuk inanilmaz derece utangac bir cocuk. Donemin en yakisikli cocuklarindan olmasina ragmen iki sevgilisi mi ne olmus, onlara da asik olmamis. Gecen aramizda kucuk bir kavga cikti agladim gece real madrid macinin oldugu gun arkadasima ben mi uzdum onu simdi nasil bilgin var mi diye mesaj atmis. Beni onemsedigi cok acik ama NASIL?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 haraketiyle bunu bilmenin imkanı yok.

0|0
    0|0
  • dene sen...

koca kaçtı mı gelmez, ama okulun telafisi mümkün.

0|0
    0|0
  • bunda sikilecek ne var anlamadım:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hmm ya cekiniyodur vea korkuyodur sen istemezsin diye karsiliksizdir diye, ya da dedigin gibi gercekden kanka* gibi..bunu ögrenmek icin ya mesajlasirken kendin ac konuyu söyle hoslandigini vea direk konuya girmek istemiosan eee ask mesk napiyo gibi konuya girisler yapabilirsin canim, ya da Pas vermiyo gibi yapicaksin bir süre bakma ilgilenme bakalim napicak? oda sans meselesi.. ya umursamaz ama ögrenmis olursun .. ya da sorar sana noldu gibi ve yine konu acma sansin olabilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...