Psikolojik Travma...

2 senelik ilişkim korkunç bir şekilde bitti. Şiddete maruz kaldım ve aldatıldığımı düşünüyorum. 2 sene boyunca ben farkında olmadan kişiliğimi ezmiş beni sürekli aşağılamış bazı şeyleri gözlerimdeki perde kalkınca daha iyi anladım. Kendime olan güvenimi ve saygımı zedeledi. günler geciyor ama ben yasadıklarımın etkisinden kurtulamıyorum hergün ama hergün aklımda.. düşünmemek istiyorum ama yapamıyorum psikiolojim bozuldu. ders çalışamıyorum bir daha ilişki kuramam sanırım. bütün insanlarla ilişkimi kestim. Bazen delirdiğimi düşünüyorum saçma sapan şeyler yaparken buluyorum kendimi. geceleri uyuyamıyorum. harap bir haldeyim ne yapabilirim...?

Güncellemeler:
Herşeyi unutmak istiyorum.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• canım benim gerçekten çok üzüldüm senin adına seni anlıyabiliyorum zamanla diyolar ya gerçekten zamanla düzelirsin ama bu süreçte kötü şeyler düşünmeye başladığında eğlenceli şarkılar aç dinle ya da çok mu doldun namaz kıl dua et Allaha açıl dertlerini sıkıntılarını dök ve içine huzur dolduğunu hissediceksin arkadaşa gelince bende hiç kmseyle görüşmüyorum kardeşim var birde bir dostum o kadar seni sevmemiş gördün ya bundan sonra seni sevmeyen bir insanı zihninde neden meşgul edesin ki etme böyle düşün geçicektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• antideprasan al

0|0
    0|0
  • sacmalama ya senin anan ağlicana o ağlasın elini sallasan ellisi ya salla gitsin hayırlı basın varmıs ileride daha cok üzülüceğine simdi üzül daha ii bide böyle düsün arkadasım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikolojik destek al.İlaçla falan atlatırsın bu zor dönemi.

0|0
    0|0
  • Psikoloğa git. Ailenle diyalogunu kesme. Dışarı çık. Dua et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...