SEVGİLİMİ KENDİME TEKRAR BAĞLAMAM GEREK!!!

Neredeyse 4 aylık güzel bir ilişkim var ama sevgilim bu aralar bana çok soğuk davranıyor.Neden böyle yaptığını sorduğumda başının ağrıdığını, hasta olduğunu falan söylüyor.Derdini anlatması için ısrar ediyorum ki normalde anlatır ama bu sefer hiç bir şey anlatmıyor.Arkadaşının yanından hiç mi hiç ayrılmıyor ve eminim ki arkadaşının sorununu çözmeye alıştığı falan da yok.Ne zaman o arkadaşının yanına gitse soğuk davranıyor bana.Zaten arkadaşı da ayrılmamızı istiyor.Yani kısacası arkadaşının dolduruşuna geliyor.Arkadaşının doldurmasına engel olamıyorum.Bana uzak davranmaya başladığında neler yapmalıyım ki arkadaşı yüzünden aramız bozulmasın.Sadece 2 kez kavga ettik ve hepsi de bu arkadaş yüzünden oldu.Yardım edin yoksa bir arkadaşın pisliği yüzünden güzelim ilişkimden olucam.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• eskilerdende bılınnen kendıne baglama türü var canım ama cok günahmıs istersen yap tarıf edeyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkekler sevgiliden vazgeçer arkadaşından vazgeçmezler.

0|0
    0|0
    • bendende vazgeçmiyo ki ben vazgeçsin demiyorum çünkü cidden çok yakınlar sadece mesafe koymasını istiyorum onu da en fazla 3 gün yapabiliyo hani arkadaş insanı ipe de götürürmüş falan filan ya ben sadece arkadaşının dolduruşu yüzünden ayrılmayalım diye çare arıyorum sevgilime ne yapmalıyım ki arkadaşının dolduruşuna gelmesin davranış olarak soruyorum

• onu da denedim arkadaşı yüzüme kardeşim diyip arkamdan iş çeviriyo piç bende bunu bir hafta önce mi ne öğrendim

• :Dbunlar fırlama döngüsü insanlar nıçh buradan sana birşey çıkmaz canım

Yükleniyor...