Spor yapanlar bir bakabilir mi resimli?

Spor yapanlar  bir  bakabilir mi resimli?
bu geçen yazın fotoğrafı şu an bu yan kısımlarım daha geniş nasıl gider oraları çok kötü hissediyorum böyle tutunca elime geliyo baya baya kendimi boy 175 kilo 65 :(

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir spor salonundan konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra en önemlisi de doğru bir beslenme programına sadık kalmak. Başarılar!

0|0
    0|0
  • Oblique crunch yap.

0|0
    0|0
  • 1.75 - 65
    bende ideal boy-kilon'dasın.
    spor salonuna gidemiyorsan evde, otururken/yatarken yapabileceğin bir çok hareket var şekillendirmek istediğin bölge için.

0|0
    0|0
  • Eline 5kg bir dambil al dirseklerini bukmeden dizine kadar indir sonra gene dirseklerini bukmeden yukari çek o yan bölgedeki yaglar erir zamanla ben Şu an gobekliyim fakat eskiden bodye gitmisligim var 3ay kadar ordan biliyorum.

0|0
    0|0
    • ya evet yaparım ama sanki o hareket belimi çalıştırıyor gibi benim kastettiğim yere de etki eder mi

• Aşağı inecek şekilde derken :(

• Sag elinde tutuosun relax birakiosun kolun asagi gelir demi mesela hazir oldasin , ondan sonra o hazir oldaki kol gibi asagi indiricen yukari cikarican o dirsek hic bukulmuycek , ben 15 te yapiodum azck agir olmasi lazim diye sana 5 olur.

• Eline 2 tane 2.5 kiloluk dambil al. Saga ve sola dogru egil. Gunde 50 kere yap bunu. 1 haftada farki hissedersin.

0|0
    0|0
  • mengene ile sıkıştır kıl testere ile kes gider ora

0|0
    0|0
  • Diuet ve mekik cesitleri bide cardio

0|0
    0|0
  • İlk işin diyete girmek sonra cardiyoya başlamak ve ağırlık calismak

0|0
    0|0
  • tek yapman gereken twist hareketi... ve koşu

0|0
    0|0
  • yağ tüketimini azalt bide fitnessla uğraş biraz vücut ağırlığın yeterli olur araştır cıkar.

0|0
    0|0
  • diyet ve spor

0|0
    0|0
  • Olmamaz olamaz mekik barfiks yuzme hatta havuz da şnav cek gecer

0|0
    0|0
  • düzenli mekik ve yürüyüş

0|0
    0|0
  • Yan taraflarda genellikle sakkaroz birikir, şekerden ve tatlıdan uzak durmalisin en onemlisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yanlara doğru eğilmek iyi geliyo diyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...