Yanınızda sevgilinize asılan oldu, ne yaparsınız?

Bir cafe'de, barda ya da hayal ettiğiniz olası herhangi bir yerde... Sevgilinizle keyifli dakikalar geçirirken karşı cinsten hoş sayılabilecek birinin fena halde sevgilinize iş attığını fark ettiniz. O an ne yapardınız?

Aslında anket olarak soracaktım ama sanırım şıklarla düşüncelerinizi kısıtlamaya gerek yok.

"Ağzını burnunu kırardım!" "Hemen oradan kalkardım" ya da "Ne gerek var olay çıkarmaya, sevgilim yüz vermiyor nasıl olsa(!)"... vb. ya da sizin fikirleriniz.

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Temas yoksa sorun yok.

Bizimki de bakiyorsa "Bakismaniz bitince haber ver" derim baska bir seyle ilgilenirim. Zaten bana doner o laftan sonra, bi' inceden firca yer benden.

Bizimki bakmiyorsa elemana dik dik bakarim, gozlerini kacirir zaten. Kacirmazsa "Buyur" derim. Ondan sonra duruma gore sekillenir olay.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• kıza bir tekme bir tokat

0|0
    0|0
  • Garsonu çağırır arkadaşa benden bir bardan soğuk su götür selamımı söyle derim.

0|0
    0|0
  • valla onun için hiç iyi şeyler olmaz ki sinirli biri olduğumu düşünürsek o yüzden maalesef hala infazım var 1 yıl daha :(

0|0
    0|0
  • hemen oradan kalkardı orada bekelmzdim kavgaya gerek yok ama sürdürüse de kolluk kuvvetine haber vermek gerek

0|0
    0|0
  • Yoğun bakıma sokuncaya kadar döverim.

0|0
    0|0
  • karakaol ayıramaz bizi.9

0|0
    0|0
  • hayatının geri kalanını asılan yerleri error vererek yaşamak zorunda kalrdı

0|0
    0|0
  • o çocuktan haber alınamaz bir daha..

0|0
    0|0
  • sevgilim yuz vermiyo diye godoslacak halımız yok.sarkan kısının a.q rım.

0|0
    0|0
  • al götür kardeş derim dayak mı yicem bide :D

0|0
    0|1
  • silahımı ceker ne diyon lansen derdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• dik dik bakarım baktım ki sevgilimin hoşuna gidiyor sinirlenirim kızarım ona da

0|0
    0|0
  • Karşılıklı bakışıyorlarsa bir ona, bir sevdiğime bakardım. Sonrada "ben kalkiyim istersen o gelsin?" derdim galiba. Eğer karşı taraf rahatsız edici biçimde bakmaya devam ediyorsa kalkar yanına gider uyarırdım, derdi neymiş dinlemek lazım. :/

0|0
    0|0
  • sevgilimde ona kur yapıyorsa ya da bu durum sevgiliminde hoşuna gidiyorsa sevgilime kızıp trip atarak ordan uzaklaştırırdım ama sevgilimin hiçbir suçu yok sadece karşı taraftan gelen bir hareketse kıza dik dik bakardım işe yaramazsa laf atardım "hayırdır bir problem mi var?" hesabı buna rağmen yüzsüz derecede beni takmadan bakıyorsa güvenliği falan çağırıp rezil ederdim kızı

0|0
    0|0
  • İkisinede bir bakış atarım onlar anlar ...

1|0
    0|0
  • İLkinde önemsemem,devamı gelirse bende bakarım.Ama şimdi erkekleşmenin anlamı yoke n güel mekanı değişmek olurdu belkide üşenir değiştirmem.Yanımdaki de bakıyorsa sevgilisi gibi davranmamakla başlarım işe.

0|0
    1|0
  • kızın saçını başını yolardım

0|0
    0|0
  • silecesin onu emesenden derdim :D

0|0
    0|0
  • Sevgilimi geçtim yanımdaki hiç bir erkeğe hiç bir bayan iş atamaz. Olay çıkar yeminle

0|0
    0|0
  • başkalarının davranışlarını kontrol edemem. burda önemli olan bizim eleman ne halt yiyecek?

0|0
    0|0
  • Gözünün önünde sevgilimi oracikta yerim. Catlasin k*ltak.

0|0
    0|0
  • sevglmn ilgisini tek yöne çekerim.. kadın striptiz yapsa o an ilgilenemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...