Yazılım mühendisliği okuyan sevgilimin göynüne yazılmak için ne yapabilirim?

Kalbimin mühendisi, uzuvlarımın atardamarı, tırnağıma oje, donuma çıtçıtlı body olan erkeğim, sevdiceğim, yarim.Massive Attack dinleyip, ulu hayallere yelken açan erkeğimin yaşadığı hayatla tezatlıklar içinde kalması ne kadar da gülünülesi gelen bir durumdur sevgili ks beybileri.

Aşklaşıyoruz, paslaşıyoruz, sevişiyoruz, ayrılıyoruz, barışıyoruz. Ben kalıyorum, o gidiyor. O gidince yine ben kalıyorum. Çünkü o hep gidiyor. Tinercilere gidiyor, ucuz çingene kızlarına gidiyor, barlara gidiyor, hoşuma gidiyor.

Gelişi güzel değil, gidişi güzel benim herifimin.

Ne yapsam da kaldırsam bu kaldırım gülümü? Artık gitmesin, göynüne bir alın yazısı, allah'ın emri, kulaklarının pası, suratımın ifadesi,ayağıma mantar olsun.

Siz deyin yazılım mühendisliği okuyan sevgilimin göynüne yazılmak için ne yapabilirim?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Vay be ilk defa bölümümle ilgili bir soru hortlattım duygulandım,neyse fena kasmışsın üzme meslektaşımı onlar hassas olur,kafaları bulanıktır ^^

1|0
    0|0
    • Eseklik yapma :(

• Rica ederim. Kendine iyi bak, hoşçakal:)

• Sen de öyle kib :)

Erkekler Ne Diyor 10

• neşeli ol ki genç kalasın. aklını kullan. izle. kendini biraz gizle. esrarengiz ol. keşfedilecek hazineleri olan biri gibi ol. hazinenin kapısını ardına kadar açma. bir kamçılı adam macerası serileri gibi bir ilişki yasamaya calis. erkeğin göynüne girmek kolaydır. soruna beş yıldız verdim. hoş ve neşeli yazmışsın. bu soru gibiysen kaçırmasın seni :) kaptırmasın.

1|0
    0|0
  • göynü dedin dün ; dinlediğim bir türkü geldi aklıma ;

Ay ne olur ne olur,

Sevda sırınan olur,

Gözdür alemi gezer de

Gönül birinen olur...

Aklının bir kenarında dursun.. Lazım olur..

1|0
    0|0
  • sevdanı geceleri gökyüzüne yıldızlara yazarsın kainat sevdanın şahidi olur dağlara taşlara ve çöllere yazarsın dünya sevdanın şahidi olur peki onun kalbine yazmadıktan sonra bütün kainat sevdanı bilsin ne çıkar?

1|2
    0|1
  • göynü ne demek

0|1
    0|0
  • Onu seviyorsan, bence uzak dur.

0|0
    0|0
  • bırak gitsin hayatını yaşasın fukara

0|0
    0|0
  • kırşehirlimisin sen

0|0
    0|0
  • çok üzülüyorum cidden, iyiliğimi isteyen yanımda olur yardım eder diyorlar da, yanında olmaya bile izin vermiyorlar ki.. Ah ah konül konül...

0|0
    0|0
  • Soru bana sevdiğim birini hatırlattı. "LYS başvuruları başlamış, Massive Attack'ı loş ışığı bırak, sınavına bak" dedim

0|0
    0|0
  • Ne kadar aptalca bir soru.ancak bir aptalın elinden çıkar bu soru

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu neyin kafası

0|1
    0|0
Yükleniyor...