Aşkın doyum noktası var mı aşk ya da sevgiye insanın kalbi doyar mı?

hani gençlik dönemin fırtınalı geçer her gün yeni bir manita her gün yeni bir aşk her gün yeni aşklara yelken açarsın bir fırtına gibi esersin peki bir zaman sonra insan doyuma ulaşır mı?

• Her aşk insanın kalbinde bir iz bırakır...
    61% (64)74% (32)65% (96)Oy Ver
  • Artık aşk insan için sıradanlaşır...
    12% (13)5% (2)10% (15)Oy Ver
  • Kalbin doyum seviyesine ulaşır...
    5% (5)2% (1)4% (6)Oy Ver
  • Artık aşkın tadı yoktur...
    10% (10)9% (4)9% (14)Oy Ver
  • Aşk anlamını yitirir...
    12% (13)10% (4)12% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Örneğin; mutluluk gibi daha basit anlaşılan bir duyguyu ele alalım.Bir adam düşünün; iyi bir işi var, güzel bir aile kurmuş ve çooook mutlu.Onun hayatında üzüntüye yer yok.Mutluluk yaşam tarzı olmuş artık.Mutluluk sıradan bir şey haline gelmiş oluyor.Günlük hayatta yemek yemek kadar doğal bir şey mutluluk.Ama artık mutlu olmayım, üzüleyim demez.Aynı şey aşk için de geçerli.Aşk hayatın parçası haline gelir, sıradan olur.Ama hiç birimiz de aşkı bırakalım demeyiz, yani öyle bir şey olsa en azından ben demem..

1|0
    0|0
  • adı ustunde ask bu ask olduysan unutsan bıle o kalbnde yaradır sadece kabuk baglamstr mesela benim bı arkdsm bı oglana asktı smdı 3 yldr bırıyle cıkıyo unuttum gttı dıyodu 7 yıl sonra cock tekrar arayınca kz cok kotu oldu ız brakms demekkı ask oldgn sevdgn bırıyse ısler degısıyo

0|0
    0|0
  • Sıradanlaşır. Anket sorun ve seçenekler mükemmel.

0|0
    0|0
  • Artık aşkın tadı yoktur...

0|0
    0|0
  • Seçeneklerden hiçbirini beğenmedim.

Aşkla ilgili hiçbir şey bilmiyorum daha önce hiç aşık olmadım.

0|0
    0|0
  • Anlamını yitiirir

1|0
    0|0
  • Aşk anlamını yitirir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ulaşmaz sonu yok gibi ama piskolojik çöküntü olabiliyor işte o çok kötü etkiliyor mesela sevdiğin birinden ayrıl işte ondan sonrası çok kötü hayat hiç çekilmiyor onu unutana kadar :D

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...