Sevgilim gezmeye bahane arıyor yalan söylüyor..

Arkadaşlar araba hakkında bilgi istiyorum lütfen

Sevgilim gezmeye bahane arıyor yalan söylüyor..Arabasının dikiz aynası 2 defa düştü onu yaptıracak fakat bugün gitms yaptırmaya adam hava güneşli olduğunda gel bu tutmaz güneş vurması lazım ki yapışsın dems allahım ya bilmiyorum ama bildiğiniz güldüm yarın bir gün gezmeye çıkacak hesap yapıyor ki bahanesi olsun

Bu arada bana adım attırmıyor tüm arkadaşlarımı uzaklaştırdı çevremden yalnız kaldım.Kendisine sen yaparsan bende yaparım diyerek istediklerimi yaptırıyorum .Cevap verirseniz mutlu memnun olurum doğrumudur ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• hayır ufak bir yalan atmış :D şöyle bişey olabilir belki orjinal parçası yoktur başka bir yerden gelir idareden de eskiyi yapıştırır onun içinde güneşli havaya gerek yoktur :) ben de sanayi de çalıştım iyi biliyorum arabaya pasta cila sonra boya yapmak gibi şeylerde hava şartları önemli diğer konularda alakası yok :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hemen ayrıl. seni kısıtlayan seni hapseden biriyle ne işin var. birde hala sevgilim diyorsun. ve unutmaki yalan söyleyen herseyi yapar.

0|0
    0|0
  • hiçbir arabanın aynası yapıştılsrak yerine takılmaz .sevg,l,n, derdi ne anlamadım ya da siz yanlış anlamışsınız .

0|0
    0|0
  • güneşli hava falan sallamış

0|0
    0|0
  • hahahah koptum :D

0|0
    0|0
  • Daha önce hiç duymadım inandırıcı da gelmedi

0|0
    0|0
  • ilginç ne deyim. şartlı istek yapmaları yani gezecek olsa gezemezmiki sırf ayna bahane olmamalı güven meselesi. bence abartmaa gerek yok

0|0
    0|0
  • doğrudur da nasıl bir arabaymış o dökülüyor tel tel.nasıl güvenip de yola çıkıyorsunuz kı onunla

0|0
    0|0
    • Ya kolu carpti kirildi benim merak ettigim gunesli hava mi gerek yapismasi icin

• yağmurluysa hava yapıştırma tutmaz genlde kuru havaları tercih ederler

• bence sen kafanı aç beynıne gunes gırsın de :D

0|0
    0|0
  • Bisey anlamadim da, neden baskasi icin kendini kisitliyorsun ki? Kisiligin yok mu senin?

0|0
    0|0
    • Nsanliyiz usagum .)

Dikiz aynasi hava kapali gunesli yapistirirsan duser mi yapisir mi

• Ee nisanlisin diye arkadaslarinla gorusemeyecek misin, nedir yani?

Kızlar Ne Diyor 2

• sende ona de ozaman sen yaparsan bende yaparim diye sende cik ara kuzen arkadas birini gez... o ne güneste kurumasi gerek yapisitiriciylami yapistircaklarmis yalan :)

Tuhaf bir isler ceviriyo olmasin? vea cok skiyosun diye yalan söyleme geregi duyuyor ama oda seni skiyormus yani .. karsina alip konusmalisin bence acik acik

0|0
    0|0
  • Kültür ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...