Kaç kilo verdiniz? (Kilo verenler baksin) ?

Ne şekillerde kilo verdiniz? Neler yaptınız? Bu aralar vücudum şişmeye başladı neredeyse yemememe rağmen. Fikirlere ihtiyacım var teşekkürler.

Güncellemeler:
Güncel
Güncell.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer metabolizman hızlı ise spor yapmadan ne kilo alabilirsin ne de verebilirsin. Spordan kastım düzenli bir şekilde yürüyüş, bisiklet vs. terleticek şeyler. Yediklerine de dikkat edersen çok rahat verirsin.

1|0
    0|0
    • Yemek yemiyroum zaten de cikolata çok yiyiyorum. Yuruyus spor koşu yapamiyorum pek sağlik problemim var :/

• Yüzme sakıncalımı?

• Yok o degil :) onu da bir ay sonra ancak yapabilirim gerçi

En İyi Kız Görüşü

• spor yaptığım gün ve saat sayısını arttırdım, fazla yediğim şekerli şeyleri azalttım, 7-10 gün içinde 3 kilo verdim. şu sıralar yoğun olduğum için yememe dikkat edemiyorum ancak spordan dolayı kilo almıyorum yinede

1|0
    0|0
    • Ya ben yaklasik bir yıldır adet olmuyorum. Tuvalet sorunum da var. bir de ksitim var doktor o kilo aldırır demişti. Pek yemek yiyemiyorum iştahsızım ama günde bir iki çikolata yiyiyorum. Bu aralar aniden şişmeye başladım. Dizlerimden dolayi hareket de edemiyorum. Psikolojik olarak çöktüm dolayısıyla :/

• geçmiş olsun sağlık sorunlarından dolayı oluşuyor sanırım kilo alman, eğer bu durum hastalığını etkileyecek bir şey değilse şimdilik bir köşeye koy sağlığın düzelmeye başladığında kilo verirsin, daha rahat olur senin için şimdi kendini zorlarsın ancak çikolata uzun vadede başta mide olmak üzere sıkıntı yapabilir hafif şeyleri tercih etmen iyi olur

• Teşekkür ederim. :) hastalik icin bekleyip 100 kilo olmak da istemiyorum ama :) Şu an olmam gerekenden 7 kilo fazlam var kiyafetlerime sigmiyorum

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 3

• 14 kilo verdim yazın da bir 12 kilo hedefim var bu sene birazcık kilo aldım hem onu vereyim hemde eskisine nnazaran daha iyi olur

1|0
    0|0
  • 6 kilo 1 ayda sadece az yedim

1|0
    0|0
  • Sporla

1|0
    0|0
Yükleniyor...