İlk defa birisini ölürken gördüm

Merhaba arkadaşlar. Dün akşam hayatımda ilk defa birini ölürken gördüm. Ne yazık ki kapıcımız asansörde başının sıkışması sonucu hayatını kaybetti. Nefessiz kaldığı anı, can çekişmesini, artık dermanının kalmayıp yorulmasını ve ölümünü.. Hepsini; tüm olan biteni hep gördüm. O görüntüleri bir türlü aklımdan silip atamıyorum. Dün akşam 10 dakika bile uyuyamadım. Pskiyatra gitmeli miyim? İlaç hiç kullanmadım şu ana kadar kullanmakta istemiyorum. Kafayı rahatlatmak için başka bir çözüm yolu bilen var mı?

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• 10yaslarimda tren altinda parclanan adami gördüm . parcalari öldükten sonra da hareket ediyordu.bir sure sonra olayi sadece anlattiklari icin hatirladigimi farkettim.Bu ve benzer anilari silebiliyorsun ama zamanla bu anilarla birlikte herseyi silmeye basliyorsun.ileri derecede unutkanlik olusuyor.ilerisi icin dr gorunmen faydali olacaktir.

0|0
    0|0
  • offf çok zor yaa Allah yardımcın olsun ona da Allah rahmet eylesin psikiyatriye değil ama psikoloğa gidebilirsin ilaçta vermez hem senin durumun onu daha da ilgilendirir

0|0
    0|0
  • bunlar hayatın gercekleri ve her insanın her an başına gelebilcek durumlar. evet zor ama yapacak birşeyimiz yok.. allah mekanını cennet etsin

0|0
    0|0
  • mal mal izleyecegine yardimci olsaydin veya hemen gardim cagirsaydin bunlar olmadi. ayrica ne tur asansormus merak ettim.

1|0
    0|0
  • Keşke burda böyle detaylandırmasaydın doktora git iyi değilsin cidden

0|0
    0|0
  • Psikologa gitmen senin için iyi olur

0|0
    0|0
  • allah korusun yaaa sen niye izledin bu duruma anlamadım o an yardım etmek varken? hem kafası nasıl sıkısıyor

0|0
    0|0
    • 50 tane insan zaten yardım ediyordu ben daha nasıl yardım edebilirdim ki? Apartmandan bağırma çığlık sesleri geliyordu yukarı çıkıp baktığımda zaten bu söylediklerimi gördüm

• hmm anladm böyle birseye sahıt olsam cook zor atlatırdım dua et bol bol ..

• zamanla geçer. kafanı dağıtacak şeylerle meşgul ol

0|0
    0|0
  • namaza başla :D

1|0
    0|0
  • Bir sure sonra psikaytr destegi olmadan atlatabilirsin diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Gitmelisin .. Çünkü zamanla düzelecek iş değil bu ..

0|0
    0|0
  • inandırıcı gelmedi

0|0
    0|0
    • Araştırabilirsin haberlerde var mıdır bilmiyorum. Giresun Hacı miktat mah. Özden sokakta yaşandı bu olay

Erkekler Ne Diyor 8

• ayy dün öğretmenler evinde öğretmenler gecesi calıodum cocuk bir düstü kalorifere vurdu kafası kanadı nasıl oldum bilio musun ıraktım calmayı hemen dısarı cıkartıp taksiye bindirdim sonra annesine söyledim deli gibi kactı hala o psikolojik olaydayım yemin ederim kanamadı kafası 2 dakika gecti kan basladı allah korusun ya

0|0
    0|0
  • Bence zamanla aklından çıkarırsın

0|0
    0|0
  • psikiyatrik ilaçlar rahatlatır gitmeni tavsiye ederim ben de başka bir sebepten ötürü kullanıyorum insanı zombiye çeviriyor ilaçlar diğer şeyleri pek umursamadan sadece mutlu oluyorsun

0|0
    0|0
  • Geçer gider birşeycik olmaz. Fakat öyle bir başlamışsınki ben sonunda ne güzel öldü bee felan diyeceksin zannettim :)

0|0
    1|0

• unutulur.unutuluyor

0|0
    0|0
  • psikopat mısın yaw ayrıntı verme bari

0|0
    0|0
  • Geçer zamanla eğlenceli şeylerle uğraş. Kapıcının ailesi ne halde acaba hayat işte.

0|0
    0|0
    • oğlu canlı canlı izledi babasının ölümünü.. O çocuğu düşünemiyorum bile.. Kafayı yemişti dün akşam zaten ne kadar cam pencere varsa hep tekmeleyip yumruklayip kirdi

• Ben cok gordum, bir yerden sonra alisiyorsun. Kendini cok cok kotu hisediyosarsan psikologa git ama bi' yerden sonra hatirlamiyorsun bile.

0|0
    0|0
Yükleniyor...