Galatasaray'ın lige asılmamasını doğru buluyor musunuz?

Galatasaray futbol takımı, Türkiye Kupasını alıp Avrupa cezamızı çekeriz mantığındalar fakat ya kupayı kazanamazlarsa?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten bize ne zaman futbol zevki yaşattılarki. Tüm takımlar için diyorum. Futboldan başka her şey var. Kendi takımım dahil. Soğudum milli maç harici izlemiyorum. Şikeden tutunda hakeme kadar. Trabzonsporluyum.
    1. Birtane başkan çıkar taraftarı ile kavga eder. 2. Başkan futbolcu ile kavga eder. 3. Hakemler haksızlığa göz yumar.4. Futbolcu futbolcu ile kavga eder.5. Taraftar birbiri ile kavga eder. Futbol maçı değil sanırsın dünya savaşı. Kendi takımımda dahil nefret ettim. Ayrıca o futbolcularda seyirciye oynar. Ulan futbol oyna be bırak adamla oynamayı. Sonra bunlar kalkar gece klubünde eğlenir en kral tatile gider. Seyircide birbirini yer. O yüzden artık hangi takım ne almış umrumda değil. Ne zamanki sahada fairplay içerisinde sadece futbol görürüm. Gider takımımın maçını izlerim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu sene cok kotu performans sergilediler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Asılacak durumda değiller

0|0
    0|0
  • Kupayı kazanamasakta bir şey değişmez ki. Finale çıkalım yeter. Çünkü rakip ya Fenerbahçe ya Konyaspor olacak şu an ki tabloda Fener zaten şampiyonlar ligine katılma hakkı kazanıyor. UEFA'ya gitmeyeceğine göre diğer finalist avrupaya gider. Aynı şekilde Konyaspor'da zaten ligde Avrupa kupalarına katılma hakkını zaten kazanmış olacağı için şu an ki tabloda yine diğer finaliste hak tanınır.

0|0
    0|0
    • O statü değişti artık. Eğer kupa şampiyonu ilk dörtte ise avrupaya gidecek beşinci takım kupa finalisti değil lig beşincisi oluyor.

• Finalist olmak yetmeyebilir yani.

• Bizim şampiyon olmamız lazım.2. olur kupayı biz alırsak siz yine gidemiyorsunuz.

• kazanacak ben rahatım bu konuda..

0|0
    0|0
  • asılıyorlar
    bukadar oluyor :D

0|1
    0|0
  • gaqlatasarayı kurtaran sadece 4 oyuncu var 1- muslera 2-selçuk 3- snijder 4-arasaıra yasin 5- oda anlık bilal uzaktan şut

0|0
    0|0
  • Galatasaray oyuncu grubunun miyadı doldu takımınızda güç yok oyuncu kadrosu yetersiz

0|0
    0|0
  • lige asılmaması değil, asılamıyor zaten :D

0|0
    0|0
  • Kazanir 2005 de de boylwydik sorun degil on yilda bir oluyor boyle vakalar alistik :)

0|0
    0|0
    • Bu takım Konyaspor ya da Fenerbahçe'yi yenebilecek güçte mi?

• Fenerbahçe üç sezon boyunca sadece Diego Ribas transferini yaptı. Galatasaray ise o dönemde Tarık Çamdal, Ontivero, Burdisso gibi işe yaramaz 9-10 futbolcu aldı.

• Ayrıca Sow, Emenike ve Salih Uçan transferlerinden iyi para kazandı FB.

• Trabzonun laneti

0|0
    0|0
  • Asılacak durumda değiller ki daha dun bizden 4 yediler :))

0|0
    0|0
  • Lige asılmak ya da asılmamak yok. Gs de ruh yok ki.

0|0
    0|0
  • ne kupa nede ligde istenileni alamıcak bizim takım malesef. bizim başımız durmasın özbekle büyük belada. vizyonsuz çapsız başkanın teki. o makamada yakışmıyo. yüzsüz bu haldeyken hala seçime gitmiyo. liseci zihniyetten ve o inan kıraçtan kurtulmadığı sürece gs çok gider bu halde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...