Kavga ederken, her hansı bir şahsla tartışarken neden titriyorum?

Arkadaşlar ben güçüme güvenen biriyim...3 yıla yakın güleş sporu yapdım.. sporu seviyorum.. amma kavga edince, her hangi bir kişi ile tartışarken titremeye başlıyorum... sizce neden böyle oluyorum?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Sinir belirtisi..

0|1
    0|0
    • Bunun bir közümün bulamazmıyım.. piskologa gitsemmi sence?)

• Bu yaştan sonra psikoloğa gidince deli damgası yersin düşüncesi de garip değil mi :) ?

• Somuçta akıllı adamın psikolokta ne işi var?)

En İyi Erkek Görüşü

• Heyecanlanıyorsun. Bende karate siyah kuşak sahibiyim. Biri kızdırdımı zarar vermemek için dişimi sıkma hastalığı var bende de. Çünkü zarar verirsem hastanede bitiyo bu bir kere başıma geldi. Dövdüğüm kişinin şikayetçi olmasını zorla önlemişdim. Sinirleniyorsun ama bişey yaparsan da seni haksız duruma düşürmek isteyeceklerini bildiğin için kendini sıkıyorsun o yüzden titriyorsun. Bu sinirsel bir titreme.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de öyleyim. Hemen titremeye başlıyorum. Hırsımı alamazsam da ağlamaya başlıyorum. Hep sinirden bunlar.
    Azerbaycan'a sevgiler..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Doğal zaten.

0|1
    0|0
  • hak veriyorum size arkadaşım. Gerçekten ben de kurumda bankoda v. h. k. i olarak çalışıyorum o kadar saçma soru soruyorlar ki ben ne yapayım. Ben de zamanında kavga ettim, sinirden elim titredi, tansiyonum yükseldi artık beni bankoya vermiyorlar. Ama bunlar maalesef faydadan çok zarar getiriyor :(
    Bak arkadaşım seni üzen insanlardan uzak dur.

0|1
    0|0
  • Çünkü ne yapacagini bilmiorsun kavgaya nasil baslamaliyim neler yapmaliyim buda ozguveni eksiltiyor ve korku saliyor uzerine.

0|1
    0|0
    • Bu sorunu nasıl köze bilirim kardeş?

• Kardeş ne yalan söylegim.. ne güçlüyüm. ne zayıf.. orta

• Onu aşabilmenin yollari cok misal bir boks kursuna gidebilirsin yumruk nasil atilir nasil yumruk gelistirilir die veya youtubeye yumruk nasil atilir yaz cesitlerini anlatan biri cikicaktir basitce direk krose yeterli zaten ufaktan gard oren sonra kendine cesaret asila hep bir kavga et illa vardir kasinan , dayaktan kim ôldü?

• Sinirlenip heyecanlandığın için oluyo daha fazla sinirlenirsen ağlamaya başlarsın banada öyle oluyo 😃

0|0
    0|0
  • tribe giriyon kendini kasıyon :)

0|0
    0|0
  • Bendede vardı kavga ettikçe geçiyor. Dövüşmeye devam

0|0
    0|0
  • Sinirden

0|0
    0|0
  • Korku bedene giriyor