Kredi kartımın günü geçti, bu durumda ne olur?

merhabalar ben bu zamana kadar kredi kartı pek kullanmadım o yüzden bu kartlar nasıl işler düzen nasıldır bilmiyorum bu ay kredi kartımın günü geçti ve bir dahaki aya kadar ödeyemiycem bu durumda ne olur ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Mail atarlar ödemeniz gerçekleşmedi diye sonra telefonla ararlar en sonda icra takibi başlatırlar bankaların kara listesine girmek istemezsin en azından minimumunu ödemeye çalış ya da aç bankaya söyle bazı kartlarda ekstre atlatma oluyor gerçi seninkinin günü geçmiş ama belki birşey yaparlar.Yinede korkma tabi büyük bir meblağ değilse ödemen gereken çok birşey olacağını sanmıyorum bizde.Birşey daha geldi aklıma bende yapıyorum bazen komisyon karşılığında senin borcunu ödüyorlar sonra aynı borcu taksitlendiriyorlar 6 ay 10 ay 12 ay ama komisyonun yüksek olmamasına dikkat et en fazla %7 ben olmalı.

2|0
    0|0
    • 350 lira çok büyük bir rakam değil ama aksilik işte ödeymedim hemen 1 ayda icra takibi başlarmı:)

• hemen 1 ayda başlatmazlar 2 3 ay geçmesi lazım ama korkutmaya çalışırlar işte icra takibi başlar vs diye birkaç kere yazı gönderirler evine ama zaten sen 1 ay sonra yatırıcam diyorsun yani sorun olmaz.

• inşallahhh :)

Erkekler Ne Diyor 6

• bir şey olmaz haciz gelir en son. ödeyecek malın falan da yoksa doğru ceza evine. Allah kurtarsın bacım...

2|0
    0|0
    • sağol ya içim rahatladı :)

• yok kardeşim yaa öyle değil tamam bende severim çanta ayakkabı vs alışveriş ama bu farklı bir durum ek iş yapacaktım aklımca bir nevi sermaye diyelim ama olmadı :(

• anladım. 350 liraymış bir yerden bulup kapatmayı dene. ben 800-900 lira civarlarında bir şey sandım. başka çaren yok...

• 1 aydan sorun olmaz ama yılda 3 kez yapma aynı seyi

2|1
    0|0
    • amaaann yapmam inşallah of ben niye kullandım onu bilmiyorum zaten

• Borcunu yatirmazsan faizle tanisirsin e bida yatirmazsan faizle kanki olursun bida bida yatirmazsan aranizda buyuk bir ask cereyan eder.

1|0
    0|0
  • sadece faiz işler ama 2 hesap kesim tarihindede ödeme yoksa kırmızıya düşersiniz bence hepsi olmasa dahi asgarisi veya asgaridende az bişeyler yatırın

1|0
    0|0
  • yatır çek yap bence sicilin bozulmasın kartçılar var bu işler için ödemenin yüzde 2 sini veriyorsun zaman geçirme

1|0
    0|0
  • ebesinin nikahı olur:D

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aman arkadaşım kredı kartı odemelerıne dıkkat et zira hacize kadar yolu var. odeyebılcegın tarıhlere gore ayarla hesap kesım tarıhını ve son odeme tarıhını.. sımdı odemedıysen bankadan ararlar bı kac kez maıller sms ler falan atarlar odeme yapın dıye ve bırazcık tehdıtvarı konusmalar.. Ama bıdaha gecırırıssen dırek hukuksal boyuta gıder. aman dıkkat

1|0
    0|0
  • asgarisini mutlaka öde..

şöle söyleyim 10 liranın asgarisini ödeyince 5 lira faiz.. hiç ödemeyince 15 lira faiz geliyor.

1|0
    1|0
    • işin kötü tarafı birdahaki kesime kadar hiç ödeme yapamıyorum yaa hesap kesim tarihine 5 gün var ve benim maaşımada 5 gün varrr :(

• ha bunu eksileyen nasıl bir komplekli acaba :P

Yükleniyor...