Bu senenin sampiyon takimi kim olur?

Fb sampiyon olucak sanirim sampiyonnn.

Ne dusunuyorsunuz

• Fenerbahce
    38% (3)35% (7)36% (10)Oy Ver
  • Galatasaray
    62% (5)65% (13)64% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ben fenerliyim ama haftalar öncesinden gs nin şampiyon olacağını söylemiştim eğer biz şampiyon olursak benim için büyük sürpriz olur,şuan iyi oynuyoruz ama sadece 6 maç kaldı gsnin puan kaybedeceğini düşünmüyorum biz avrupada ve türkiyede devam ediyoruz onlar bu akşamdan itibaren sadece lige konsantre olacaklar yani bizim şampiyon olmamız bana göre zor.gs kadıköye gelene kadar puan kaybederse o zaman değişir ama ben puan kaybedeceklerini düşünmüyorum çünkü rakipler zayıf bu hafta karabük deplasmanında puan kaybetmezlerse bir daha kaybetmezler yani bizim şampiyon olmamız için karabükle gsnin berabere kalması lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Fener babayı şampiyon olur 3´ün 1´ini alacaklar

2|3
    0|1
    • Olsun olmasinmi dedik sorun degil eekek arkadasm gs li :))

• Beşiktaşın 3. olması bile başarıdır bizle dalga geçyorlardı Madirde 3-0 yenildik diye kendileri Bursaya 3-0 yenildiler Allahın sopası yok işte:)

• Bu konuda hemfikirim senle

• Beşikaşıda eklemeliydin

0|1
    0|0
    • Puan dusuk ama neye ekliyim

• matematiksel olarak şans var

• Alti hafta yoknuki uc macta gs kaybetcek fb alcaktir etnez ikicide sans yok

• Benim favorim gs ama kadıköye kadar puan kaybederde fb etmezse ozaman fb kendi saha avantajı olduğu için daha avantajlı ancak şuanda gs daha ağır basıyor

0|0
    0|0
  • fenerbahce olucak neden dersen gc cezalı duruma düstüğü icin bu bize bir avantajdır isteselerde o cezayı kaldıramazlar gecen sene mi ne cezaları vardı kaldırdılar ertelediler ama simdi erteleme olayı olamaz onun icin bize bir avantajdır bu bu aksamda rezil olucaklar zaten.

0|1
    0|1
  • bu ligte şampiyon olsan ne olur ki

0|2
    0|0
  • Galatasaray olucak ben fenerliyim zaten bana burda kıl kapan bir yığın gsli var,sebebini söylemicem çünkü insanlar yediremiyor bazı şeyleri,az cok haberleri takip edenler olayın derinine inenler zaten biliyorlardır neden gs olcağını

0|0
    0|0
  • Galatasaray olacak bu sene de

1|0
    0|2
  • inşallahhhh

0|0
    0|0
  • Galatasaray şampiyon olur kupayıda kadıköyde kaldırır yine ...

1|1
    0|1
  • Objektif düşünürsek beşiktaş'ı koymamana tepki gelmemeli..

Kadıköy'de cimbomu yeneceğimizi düşünerekten Fener diyorum..

1|0
    2|3
    • Yani puan dusuk matamatiksel olarak

• Fenerbahçe'nin hiç şansı yok.

0|0
    1|0
    • Tabiki var ama şuanda galatasaray daha avantajlı

• Hadi canım öyle mi :D Fikrimi söylüyorum arkadaşım 4 puan farktan vermeyeceğiz şampiyonluğu. Gerekirse bu senede o çok güvendikleri iç saha maçında istediğimiz skoru alırız bir kez daha yıkarız onları alırız şampiyonluğu.

• Beşiktaş olur.

0|1
    0|1
    • Olamaz yani puan dusuk matamatiksel olarsk

• fb liyim ama gs olur gibime gelıyor

0|0
    0|0
  • sarı kırmızı tabiki ::)

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...