Annemle babamın bitmek bilmeyen tartışmaları ve bende açtığı yaralar...

normal bir konuşma yaparlarken bile huzursuzum.her an tartışıcaklarmış gibi geliyor.çünkü alışkın değilim onların normal konuşmasına.hatta konuşmalarına.ben kendimi bildim bileli küs devam ediyolar hayatlarına.sonra bir olay oluyo konuşmaya başlıyorlar sonra hop tekrar eski günler...

ikisinde de suç var.ama benim suçum ne onu anlayabilmiş değilim.insan ilişkilerim kötü.tvde çevrede bağırmalar,kavgalar gördüğümde ağlayasım geliyor.en önemlisi ben evlenmek bir yuva kurmak istemiyorum.asla istemiyorum...

bunların nasıl üstesinden geliceğimi de bilmiyorum.abim ablam evlenip çoluğa çocuğa karıştılar.onlar evden ayrıldıktan sonra annemin babamın arası hep beni huzursuz ediyor.

evdeki iki kutuplu bu soğuk savaştan yoruldum...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bizimde öyleydi her gece kavga olurdu, neyseki ayrıldılarda benimde beynim rahatladı umarım ayrılırlar yani bunun başka çözümü yok çünki.

0|0
    0|0
    • onu bile teklif ettim.benim bu evden gitmemi bekliyorlar heralde

• üni sondayım...

• sabret o zaman işini eline alınca ayrı eve çık.

Erkekler Ne Diyor 1

• senin için çok üzüldüm. cocugumun senin gibi olmasını istemem bu yüzden ben hep susacağım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• haklısın bende böyle bir aileye sahibim suçumuz tam olarak neydi bilmiyorum tek bildiğim bu ikilemin içinde kalmak istemiyorum bu ülkeden gitmek istiyorum bizim sülalenin ailenin elinin kolunun uzanamayacağı bir yere gitmek istiyorum ama bu hayal tabi ..Allah hepimize yardım etsin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...