Fitnessla ugrasan kımler ??

sıtede fıtnessla ugrasan kımler var ? ve ne zamandır yapıyorlar

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• 3.5 yıldan fazla oldu b.b ıle ugrasıyorum ekım basında yarısmaya gırcem

1|1
    0|0
    • kardes bende ugrasıyorum 3 yıldır ama toz falan almadım hıc dogal beslendım..fızıgımı ole yaptım..sımdı askere gıtcem 5 ay buyuk ıhtımal..neler tavsıye edersın ? askerdeyken fızıgım bozulsun ıstemıyorumda

• Vucut 35 gram cıvarı proteını, rahatca kullanabılır. Eger sert, antrenmandan sonra yeterlı proteını almazsan vucut yıkıma ugramaya baslar. Bılınclı kullanıldıgı zaman proteın tozunun zararı yoktur. Varsada devede kulaktır. Burda steroıd'ten bahsetmıyoruz.

20 gram proteın almak ıcın vucuda neler gırmesı gerekır derken ben soyleyım. 100 gram tavuk gogsunde 25 30 gram arası proteın var... Bunlar bırsey degıl. Proteın tozu besın takvıyesıdır. Öğün atladıgında veya antrenman sonrasında

• kullanılabılır yanı

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 12

• Salona gitmeyi gereksiz bulduğum için evde çalışıyorum.. 2,5-5-6-10-20 kg'lık dambıl setim var bunlar yeterli oluyor benim istediğim vücut için.. Sabit olarak koşu,barfiks,şınav ve mekik programı uyguluyorum bir de kendime.

0|1
    0|0
  • oyş ölürüm ben çüknıs yapıorm:D

0|2
    0|0
  • Bölgesel çalışma ile bir büyük bir küçük kas grubu olmak üzere bir gün antrenman bir gün dinlenme üzerine bir programım var. Bir bir yuvarlanıp gidiyoz

0|0
    0|0
  • kışın başından beri, ama maalesef 2 aydır gitme imkanım yok:/

0|0
    0|0
  • ben ama fitness değil sadece amerikan futboluna kadar uzanan bir yelpazede yaptım sporlarımı şu an sadece spor salonunda çalışıyorum

0|0
    0|0
  • 6 aydır yapıyorum ben

0|0
    0|0
  • ben 1 bucuk yildir ciddi sekilde yapiyorum daha once ara ara yapmistim ve evde kendim calisiyordum ama simdi salona gidiyorum.

0|0
    0|0
  • fitness salonuna yazılmak istiyorum arkadaşlarla ama ankaradayım bir denk getiremedim hep aksıyor iyi faydası oluyomu benim 175 boyum var 60-65 arası bir kilom var

0|0
    0|0
  • yaklaşık 2 aydır p90x yapıyorum

0|0
    0|0
  • Ben yaklasik 5 aydir

0|0
    0|0
  • Askerden önce Salonda çalışmışlığım askerden sonra da ewde çalışmışlığım var..

0|0
    0|0
  • 1 aydırrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
Yükleniyor...