İKİ DAKİKANIZI AYIRIRMISINIZ...

Ciddi Düşündüğünüz Bir Kız Var.. Gizlim Saklım Yok diyor Tamam da Gününün Yarısından Fazlasını Facebook :) da Geçiriyor. İster İstemez Merak Etmiyor Değilim Tabii.. Birbirimize Şifrelerimizi Vermemizi İstesem Verir Ama Sizce Olur mu Olmaz mı Fikir Verirmisiniz.

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Nikahlı kocam olsa şifremi vermem , güvensizlik manasına gelir istememen daha doğru ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kime sorsam olmaz diyor vermem diyor ama ben bugüne kadar hep verdim. Bu güvenin göstergesidir bence hayatını paylaşacaksın uyduruk bir hesabın lafı olmamalı. İsteyebilirsin

0|0
    0|0
  • eğer çalışmıyorsa evdede ugrasıcak bıseyı yoksa facebookta vakıt gecırebılır aynı benım gıbı ama benım sıfremı erkek arkadsım bılıyor aynı sekılde bende onunkını bılıyorum tabı :)

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • iste bence gizlisiyoksa veriri zaten

0|0
    0|0
  • BENCE HIC SORMA CUNKU SONUCTA INSAN BISI YAPMAK ISTIYOSA YAPAR YANI ONDAN BOSU BOSUNA TAKMA ALLAH BUYUKTUR

0|0
    0|0
  • üfff yok şifreni ver falan ya dicek laf bulamıyorum ben sevmek yerine çok irdelediğinizi irdelediğiniz içinde kaybettiğinizi düşünüorum ..

0|0
    0|0
  • bnce kesinlikle istememelisin merak ettğni söyle rica et bir gün birlikte internet kafeye gidin önce o girsin facee neler yaptığını göstersin tanımadığın kişiler varsa açıklama yapsın sonra sn gir aynı şekilde bnce bu çok mantıklı

0|0
    0|0
  • kızı tanımıyoruz. nerden bilek biz?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• o şifreyi aldığın anda güven olayı biter.

kendimden örnek vereyim sevgilim benden şifremi istiyorsa bütün kanıtları yok eder başka bir hesap açarım...

0|0
    0|0
  • ne gerek var karşılıklı güven olmadıktan sonra olmaz o iş zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...