Kızların peşinden koşarak başarılı olma şansı var mı?

Bana hayır demiş bir kıza özgüven ve makul ölçüde peşinden koşturularak ne kadar başarılı olma şansım var?

Bilgiler:

Kızın telefonu var, tamamen ilgisiz gibi durmuyor,

Kızların taktiklerini duymak isterim. Doğru zamanlama ne olabilir, buluşmaya ikna için doğru iletişim ne olabilir?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• onun en mutsuz anını yakala ve harekete geç. sevecen ol teselli et ve saldır :D

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• KADINDAN TAKTİK ALMAK SAÇMALIKTIR!

Yahu bir kadın size, kadınları tavlamanız için gerçek doğruları verir mi? Aklınızı kullanın çünkü eminim birçoğunuz kadınlar hakkında öğrendiği şeyleri ilk olarak bir kadına danışacaktır: "Ya ben birşey öğrendim, siz kadınlar şöle şöle imişiniz, doğru mu?" Hangi kadın buna gerçek bir cevap verebilir?

İlk başta "kadınlar" tarzında hitap ettiğimden ötürü bir genelleme yapmaktayım. O yüzden kadınlar da bir savunma mekanizması oluşacaktır. Kimse herkes olmak istemez! "Ben herkes miyim, herkes aynı değil tüm kadınlar farklıdır!" Çok severler bu cümleyi kurmayı. İşin garibi bu cümleye kendileri bile inanmazlar ama söylemek zorundadırlar. Çünkü dönemimizde öyle bir akım vardır ki; politikası erkekleri ezip geçmektir. "Feminizm"

Bazı çirkin kadınlar toplanmış ve "ulan öyle birşey yapalımki, kadınlar erkekleri kullansız erkekler köpeğimiz olsun" demişler ve female' den gelen feminizm i uydurmuşlar. Yahu female dediğimiz şey kadınlıktır. Seksilik, çekicilik, cazibe ve kadınsı özelliklerini ön plana çıkarmaktır.

Oysaki bu çirkinler işi öyle ileri götürmüşlerdir ki içlerindeki masculine (erkeklik)'i dışarı çıkarmışlardır.Bu sebepten dolayı asla bir kadına güvenmeyin, yanılırsınız.

Bir başka sebep ise kadınların söyledikleri ve yaptıkları arasında asla bir tutarlılık söz konusu değildir. Ben yakın arkadaşımın sevgilisine bakmam der; 2 ay sonra o arkadaşıyla arasını bozup onun sevgilisiyle birlikte olur. Bunlar yaşanıyor benimde başıma çok geldi. Yani bir kızla çıktıysam bu demek değildir ki onun en yakın arkadaşı ya da kardeşiyle de çıkmayayım.

0|1
    0|0
  • kaçan kovalanır...

hiç takmayacan yaa..

0|0
    0|0
  • Dostum arada kovalatmak da lazımdır. Ama eğer kızın ilgisi olduğundan tam olarak eminsen bir mühlet koşabilirsin. Bu arada kızlardan taktik alınmaz.

0|0
    0|0
    • burdaki kızları dost bildim o yüzden taktik sormuştum

• türk filmlerinde olsaydık kovala derdim.

0|0
    0|0
  • Vlla bunu ben de öğrenmek isterim. Bir kere denedim 3 sene koştum sonuç foss

0|0
    0|0
    • yazık etmişisn kendine 2-3 kere deneyeceksin, biraz umut varsa 5-6 deneyeceksin olmuyorsa yenisine geçmen gerek diye düşünüyorum.

• doğru diyorsun ama ben o zamanlar hayata ve böyle gönül konularına karşı çok toydum. şimdi isterse daha güzeli olsun senin orda yazdığın gibi 2-3-4-5-6- fırsatı falan hayatta vermem. Fasülye gibi nimet sayıyorlar kendilerini kezbanlar.

Yükleniyor...