Olası bir Martin Skrtel transferi BEŞİKTAŞIMIZ için nasıl olur?

Ligde dolu dizgin giden BEŞİKTAŞ seneye Şampiyonlar ligini de hesaba katarak bir kaç futbolcu ile ön anlaşma imzaladığı Dış Transferden Erdal torunoğullarının katıldığı bir programda dile getirdi

Bunlardan biri Niceden Hatem Ben Arfa diğeri ise Liverpoolun dinamosu Martin Skrtel olduğu söyleniyor..

Olası bir Martin Skrtel transferi BEŞİKTAŞIMIZ için nasıl olur ?
Defans hattımızda büyük zafiyetler verdiğimiz çok açık bir gerçek Martin Skrtel gibi Sert iri yapılı ve son derece sert bir oyuncu sizce gelme durumunda Beşiktaşa fayda sağlar mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer şampiyon olursak 100 milyon tlye yakın fazla para girecek kasaya ben çok ciddi transferler bekliyorum. Martin Skrtel kimdir nasıldır hiçbir bilgim yok ama Boyko sağolsun bu 4-5 dakikalık youtube videolarının ne kadar yanıltıcı olduğunu öğretti.

0|1
    0|0
    • Boyko konusunda benimde çok umutlarım vardı gerek defansla uyuşmazlığı olsun gerek dil sorunu baya takımda problem çıkardı defans ile anlaşamamasının en büyük sorunu İngilizce bilmemesi

• Boyko konusunda katılmıyorum ben. Adam Kariyeri boyunca ilk defa yurt dışına çıktı. Takımla Beraber kamp yapmadı. En önemlisi ise İngilizce bilmemesi. Önündeki oyuncularla anlaşamıyor. Oyun sistemine yabancı. Yaz kampında takıma adapte olacagını ve İngilizcesini geliştireceğine inanıyorum. Önümüzdeki sezon eski formuna tekrar kavuşacaktır.

• @Castiel03 Ya ne alakası var ingilizce bilmekle çağırırsın tercümanı bırak sağa sola ne demek öğrenirsin.10 kelimeyi geçmez kullanacağı kelime. Bence kalecinin bir ortasaha oyuncusu gibi değildir elbette defansı tanıması avantajdır ama iyi kaleci boyko kadar kötü olmazdı. Sonuçta frikikler her yerde evrensel ve bu adam tuttuğu yerden salakça çok gol yiyecek görürsünüz

https://www.youtube.com/watch?v=7EDgJT-WWqU

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• İzlediğim kadarıyla bizim defansa ilaç olur

0|1
    0|0
  • Yararlı olur tabi. Daha dur bak ne transferler yapacağız. :)

0|1
    0|0
    • mühim olan şampiyonluk o bir gelsin transfer dahada kolay olacak bizim için

• Bu akıllı transfer politikasını bozmaz isek şenol hoca olduğu sürece Şampiyonluktan kuşkum olmaz :D

• Şenol Güneş ligi en iyi tanıyan adam. Trabzon da nasıl hücum futbolu oynattığını hepimiz gördük ama oranın maddi imkanıyla büyük kulüplerin bir olmuyor işte :)

Yaşayamadığı şampiyonlukları yaşatacağız.

• Bence sağlar iyi olur :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...