Kendinizi nasıl teselli edersinizzz?

evet arkadaşlar işten atıldınız,sevgilinizden ayrıldınız bir yakınınızı kaybettiniz kendinizi nasıl tesselli edersiniz...

belli bir süre kaybolup tekrar gelmeler kendi kendine konuşmalar sarhoş olmalar arkadaşla dertleşme vs siz hangisini yapardınız...

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• gıt bıyerde oturr agla bıraz snraa gel eve yat erken den uyandıgında soylekı kendıne bu ıstede hayr varms kısmetm boyleyms deyıp kndınu o yonden tesellı edeceksn.. ve yıne aklına vurduysa senı oyalayan ıslere ver kendını oyle ıcın rahtlar bır sure snraa unutursun zamnla

0|1
    0|0
  • Herşeyde bir hayır vardır ALLAH büyük derim ne yapayım başka ? elden ne gelir ALLAH a yalvarmak beterinden saklaması için dua etmek... Sence?

0|0
    0|0
  • birini kaybettiğim an yapacak bişey yok teselli etsen de 2 dk sonra aklında. ilk saydıklarını çok şükür yaşamadım. Çok şükür

0|0
    0|0
  • bazen içkiye başvuruyorum, bazen alış veriş yaparım, bazende arkadaşlarımı teker teker ziyaret ederim... benim teselli yönetimim budur.

0|0
    0|0
  • walla yakını kaybetmek harıcınde o dıgerlerını yasadım hemde ust uste..sana acık olayım ole bı tesellı yok..ole bı dunya yok

yıkılıyosn zamanla hemde baya bı zamanın gecmesıyle kendıne gelıyosun ama gecmıste yasadıklrnı hep hatırlıyosun ve ısın kotusude artık sen sen olmuyosun olamıyosun cunke yasananlardan sora eskı senden eser kalmıyo gerıde

0|0
    0|0
  • 1 dost + binlik tekirdağ.

0|0
    0|0
  • 2-3 dklık bir durgunluktan sonra hiçbirşey olmamış gibi hayata devam ederim

0|0
    0|0
  • Kendimi karanlığa kapatarak hiç çıkmam düzelmeyene kadar kimseylede konuşmam . bu şekilde tesseli Ederim kendimi.

0|0
    0|0
  • Kendi psikologum olup kendime olumlu şeyler söyler ve onları yaparım. Kitap okur herşeyi unuturum. Nasılsa duygularımdan tut hafızama kadar herşey kontrol altında :)

0|0
    0|0
  • Arkadaş mı Hepsi Traş !

0|0
    0|0
  • bir sigara yakar gülerim kahkaha atarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• teselliye ihtiyacım olmadığını düşünerek teselli ederim. acımı kabullenirim, onunla yüzleşirim, gerekirse ağlarım. ondan sonra da ayağa kalkar, dimdik bir şekilde kaldığım yerden devam ederim.

0|0
    0|0
  • koy döte gitsin... derim

0|0
    0|0
  • Bi çikolata açıp yerim.

0|0
    0|0
  • mesela senin gibi profile başka birinin resmini koymam başka birşey dene.

0|0
    0|0
  • ilk günler kankama gider içer içer ağlar zırlarım sonra unuturum der sadece alışrım yokluğuna.

0|0
    0|0
Yükleniyor...