Erkek arkadaşınızla tartıştınız ve sizi hırpaladı

Erkek arkadaşınızla tartıştınız ve sizi hırpaladı...Üstelik herkesin içinde sizi rezil edebiliyor, hırpalama ise boynunuzu sıktı..ve olduğunuz yerde gecenin bir karanlığında sizi bırakıp gitti...Tartışma sebebiniz ise bazı hareketlerinden hoşlanmadığınızı ona belirtmeniz...Aradan 10 dakika geçmiyor sizi görmek istiyor ve siz onunla ne konuşmak nede o an görüşmek istiyorsunuz vede sizden özür diliyor...Ertesi günü oluyor..ne arıyor ne soruyor.. Sizce napılmalı?

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• Başka erkekmi kalmadı dünyada bırakın bu barzo ları artık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bayanın biraz sakinleşmesini bekliyordur. Sonra tekrar arar merak etme. Biraz yüzsüz biriymiş zaten. Normal saygılı ve seven bir erkek sevgilisiyle tartışsa bile hiçbir ortamda onu yalnız başına hele gece hiçbir şekilde bırakıp gitmez.

0|0
    0|0
  • o kişi insan mı diye sormak lazım öncelikli olarak..sonrada o kişiyi si...retmek gerekir...

0|0
    0|0
  • Az bile yapmış sana keşke ağzının üstüne birtanede çaksaymış akıllanırdın o zaman erkek adamın davranışlarını ne sorguluyosun sen milletin yanında kim bilir ne dedin o da sinirlendi ondan iyi mi bilcen sen nasıl davranılacağını kızsın sen biraz alttan al sessiz ol çok konuşma.

1|0
    0|0
  • sana ilerde daha kötüsünü yapabileceğinin sinyalini vermiş değiştir sen bunu...

1|0
    0|0
  • çok gurursuzsun

0|0
    0|0
  • gurursuzun tekisin farkındamısın insan bırak sevgilisini tanımadığı insana bunları yaparken bile acır ya seninde ondan farkın yok sana mustehak yarın birgünde kafanı vurdurur duvara geberir gidersin :D mk D

0|0
    0|0
  • Bu kadınlık gururu diye bişey varmış.Ben kadın olmadığım için bilemiyorum ama eminim sen biraz kendini yoklarsan bulursun.Şayet varsa ki eminim vardır o sana söyler ne yapmalı

0|0
    0|0
  • neler yaşamışsın abla yaf :((

0|0
    0|0
  • aklı başına gelene kadar akıllanmalı. umursamamalı ve görüşmemeli bu haraketleri yapan yine yapar.

1|0
    0|0
  • boynunu sıkmak nedır ya ? oyle bırısıyle gorusmeyı bırak dusunmen bıle sacma

1|0
    0|0
  • evlenirsen en fazla 1 ay sonra gazetenin 3.sayfasındasın

0|0
    0|0
  • gururun yok herhalde ya da aşağılık kopleksin var eziyet cekmekten zevk alıyorsun

benim böyle kızım olsa kendimi öldürürüm ben öyle basına bişey gelmesin diye uğrasıcam oda milletin köpeğine kendini dövdürtcek sonrada hayla sevgi pesinde yazık

0|0
    0|0
    • Ne alaka acaba...her ilişki bir tecrübedir...o ilişlkiye devam ettiğimi ya da edeceğimi kim nereden çıkardı..esas size yazık..önyargı önyargı...

• lan sana ucan tekme atsak aa beni seviyorlar dersin dayak arsızı :D

Kızlar Ne Diyor 11

• Üzerine pitpull salınmalık.

0|0
    0|0
  • boynunu sikti diyosun.. simdiden boyle seyler yapabiliyorsa ilerde daha beterini yapar sana. siddetle mutlu olabiliyosan git affet.

0|0
    0|0
    • Affetmek nedirki.. adam gayet arayıp sormadı bile beni bugün

• afedersin ama tam bir ukala. birak boyle erkekleri inanki bir hayir gelmez. baksana sana boyle yapmasina ragmen duruma uzulen dusunen sensin, normalde onun simdi neler yapmasi gerekiyordukendisini affettirmek icin. yazik etme kendine, karsina seviyeli biri cikar ve mutlu olursun. seviyesiz resmen bir kiza hic bir sekilde siddetle yaklasilmaz.

• bu durumlar evlilkte olunca boşanma sebebi. sevgiliykende yapılacak sey bellii bitireceksin. o kimki seni azarlayabiliyor..

0|0
    0|0
  • Bi kere bana bişi yapamaz sıkar onda o maça yok, olmadı 2- Hadi yaptı diyelim gecenin o saatinde götünü dönüp giden adama ben erkek demem, erkek olmayanlada işim olmaz

1|0
    0|0
    • Geri dönmek istemiş fakat ben telefonları açmamışım..bahaneside bu...

• Umrum damı ? Hayır değil ... Güle güle gitsin derim yerinde olsam

• Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna boynunu sıkmak ne demek yahu..

0|0
    0|0
  • Sallasana sen bu öküzü ayrıl

0|0
    0|0
  • hadi sinirlendi boynunu sıktı dıyelım gece senı tek basına bırakması cok yanlıss !

0|0
    1|0
    • telefonlara bakmamışım..bahanesi bu yoksa geri dönücekmiş... herşeyi geçtimde...gecenin bir yarısı mesaj atıp uyansana demesi bile saçmaydı...bugun ise nasıl oldun bile demedi...

• inanamıyorum yaa. Ayrılmasan bile tepkını ortaya koymalısın !

• dengesiz uzak dur zarar gelebilir

1|0
    0|0
  • Banaa öyle bir şey yapacakk erkeğin aklını alırım lan. O kim kopek

0|0
    0|0
  • ayrıl ya da sağlam bir dayak yersin bigün ağzın yüzün dağılır

1|0
    0|0
  • Defol :SDSD ya da kıyamazsın çok seversen

0|0
    0|0