Sizce beni ne olarak görüyor?

merhaba arkadaslar. ben yaklasık 3 yıldır bir kızı seviyorum ve unutamıyorum. ona açıldım ama reddedildim :( fakat aklıma takılan şu bu kız beni sevmedigini söyledigi halde bana yakın duruyordu bundan önce kendini seven hiçbir çocuga bu derece yakın olmadıgını ögrendim en yakın arkadaşı da bunu onaylamıstı. diyecegim su ki bu kiz beni seviyormu sevmiyorsa neden bu kadar yakın davraniyo bana acaba beni elde edip bir köşede dursun gibisinden biselermi dusunuyor? kafam cok karisik. lutfen yardim edin ozellikle kizlar samimi bir sekilde cevaplarsa sevinirim.

0|1
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• senin yanında kendini huzurlu hissediyor çünkü senin onun hakkında kötü düşünmediğini bildiği için sana yakın oluyor ama senin sevgini kaldıramayacağını düşündüğü için sevgili olmaktan kaçınıyor .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Senin ilgin ona cazip gelio istemem yan cebime koy hesabı sennle böyle bir kız hersei yasayabilir ama sevgili olmaz uzak dur ;)

0|0
    0|0
  • ona gösterdiğin ilgi hoşuna gidiyor belliki o yüzde yakın tutuyor işte. kullandırma kendini.

0|0
    0|0
  • belki seni iyi bir arkadas olarak goruyodur ve bu yuzden sans yakin davraniyordur. su an belki senin ona hissettigini o hissetmiyor olabilir ama ilerde degisebilir ve o da seni sevebilir.. teklif ettigin halde reddeti diyorsun, teklif ettikten sonra sana karsi sogudumu biraz yoksa aynimi hala?

0|0
    0|0
    • teklif ettikten sonra da ayni akınlıgı gosteriyodu. benim yuzumdn sevgilisi onunla tatisiyodu bile diyebilirim.banayakin davrandigindan ötürü yani.

• belliki kiz sana baya guveniyor ve seni baya seviyor.. belki smdi sadece seni cok iyi yakin bir arkadasi olarak görüyodur, belkide senden hoslaniyodur ya da belki kendisi bile ismini koyamiyodur sana hissettigini.. teklif etmene ragmen senden sogumadi, ayrica senin icin sevgilisyle bile tartisabiliyor..

• benimde cok iyi bir arkadasim vardi baya yakindi bana.. iki senedir birisyle cikiyordum ve bilmesine ragmen bana teklif etti.. o bana teklif edince cok uzulmustum cunku sevgilim varken bana teklif eden bir erkekle gorusmem dogru olmazdi cunku ben hem ona umit vermis olurdum hemde svgilme karsi haksizlik olur diye onunla gorusmemeyi sectim. ama senin anlattigin kiz aksini yapiyor..

Erkekler Ne Diyor 1

• aşk sorularında aklıma gelen şarkı oldu hımmns link

0|0
    0|0
Yükleniyor...