SamuEL Eto yaptığı savunma ne kadar doğru?

El ile attığı golü kendine yapılan penaltı ve kırmızı kartın verilmemesi ile savunması sizce doğrumu?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• yani sordugun soruya bak
    sanki insan oldurmus gunaha girer mi gibi

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İki penaltısı verilmeyen Antalya. Kontra atakta faul verilerek nerdeyse atağı kesilen Antalya. Gol sonrası Onca itiraza, küfüre rağmen bir kırmızı bile çıkmayan Gs nin ağlaması ne kadar doğru. Kaldı ki bir Trabzon maçında hemen kırmızılar verildi rakip takıma. Her hafta rakip takımların penaltısı falan verilmezken (Rize -Carole-elle kesme) Gs nin ağlamasl ne kadar doğruysa Etoo nunda açıklaması o kadar doğru...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• golun iptali ve sarı kart gerekiyordu
    ama gol verildi
    moreli bozuk olan takım oyundan düştü iyice

0|1
    0|0
    • Hakem edecekti yardımcıya baktı o verince hakemde verdi.

• %100 doğrudur.. G. Saraylılar başarısızlığın getirdiği şımarıklık ve hırçınlık içinde davranıyorlar.

0|1
    0|0
  • Yanlis

0|1
    0|0
  • Podolski'nin el ile gol atması. Umut bulut kendini atarak penaltı kazanması Ts maçında 4 kırmızı bir penaltı ile puan alınması sonrası Gslilerin susup şimdi konuşması normal mi.

0|1
    0|0
    • Kardeşim ben Fenerliyim. Ben etonun yaptığı savunma etikmi sizce diye soruyorum sadece (:

• Hayır değil el ile gol atılan hiç bir gol etik değil. Zamanında susulmasaydı şimdi böyle goller atılmazdı.

• doğru

0|0
    0|0
  • Hocam 23:30da nihat hatipoğlunu arar sorarım yorumuda yazarım hiç merak etme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...