Estetik kas ve vücud için kilo vermelimiyim almalımıyım?

yapılı olmaya çalışıyorum hafif kaslı çok kaslı farketmez ne yapmam gerektiğini bilmiyorum şu anda..
umarım foto sıkıntı çıkarmaz.Estetik kas ve vücud için kilo vermelimiyim almalımıyım?

Güncellemeler:
180-83 boy ve 68 kiloyum.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bir spor salonunda yağ oranına baktır sonra fazla yağı yak bol bol protein al kas çalış üşenme pes etme tamamdır. Ha bide o kılları al sana zahmet kanki.

0|0
    0|0
    • spor salonuna yazılma durumum yok şuanda lys var başımda :/ , üşenme durumu yok yaklaşık 3-4 ay önce bu kadarda yoktu göbek görünüyodu :) evde şınavla mekikle anca işte , kıl konusuna gelirsek evden tepkiler yükselebilir yazdan sonra yapabilirim ancak :) teşekkürler.

En İyi Erkek Görüşü

• dostum bu vücudun işlem görmesi gerekiyor. Tüm göğüs hareketlerini yapman lazım., omuz, biraz trapez, biceps, triceps ön kısmı böyle ise büyük ihtimal sırtta zayıf sırtta çalışcaksın. Haftada 4-5 gün ideal. Bacaklarda boş gibi onları da çalışmalısın. Üst kısmın büyüyüp alt kalırsa elektrik direği gibi gözükürsün. Kardiyo egzersizi de yapmalısın onuda haftada 2-3 kez yap 6 ayda yola sokarsın

0|0
    0|0
    • her gün vaktim ona yettiği için evde 7 minute workout yapıyorum sadece , yazın fitness a yazılıp dediklerini yapıcam şimdilik sadece sabah8 9 gibi koşu ve bu dediğimi yapabiliyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• Spora yazil 5 ay da hayvan gibi olan arkadaslarim var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Zaten zayıfsın daha fazla veremezsin 😃 o yüzden body yapmaya başla fitness değil bir salona yazıl hoca ona göre program verir sana ve abur cubur hariç sebze et her türlü yemeği bolca ye

0|0
    0|0
    • eyv. kardeşim abur cuburla aram yoktur zaten tatlıda yemem , body ye yazılırım o halde mümkün bir zamanda

Yükleniyor...