Kizlar ve erkekler sevgilinizi nasıl seçersiniz?

KIzlar ve Erkekler sevgilinzi nasıl seçersiniz? Bu güne kadar bir çok ilişkim oldu. Kendi tecrübelerimden ve çevremde gördüklerimden dolayyı kazandığım deneyimlerden şu kanıya vardım;

1- İyi insanın kesinlikle kıymeti olmuyor. İnsanın biracık da olsa içinde kötülük olmalı galiba

2- Kızlarında erkeklerinde bilinç altında kendi kendilerine itiraf edemeselerde cinsellik yatar. O yüzden nerde kaşı gözü oynuyan bir erkekyada kız var odikkatimizi çeker. Sonrada böle insanlar nerden karşımıza çıktı diye yakınırız.

3- Çok yakışıklıbir erkeğin yanında aklı başında hanım hanımcık bir kız ya da çok güzel bir kızın yanında aklı başında efendi bir adam göremezsiniz.( istisnalar hariç ) Dolayısıyla esas kıymet görmesi gereken efendibeyler ya da hanım hanımcık kızlar hep mağdur olurlar.

4- Kaşı gözü oynuyanlar çok başarılı yalan söyledikleri için ve tecrubeli oldukları için bu işlerden hep karlı çıkan tarafda kalmayı başarmışlardır.

5- Kızların ve Erkeklerin en nefret ettiği şey sanırım öz güveni olmuyan insanlardır.

Bunlar benim tecrubelerim olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı bekliyorum şimdiden ilginize teşekkür ederim...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum hepsi doğru. Bu zamana kadar yaşadıklarımda kitabıma bende bu bilgileri benzer bir şekilde eklemiştim :)

Eline yüreğine sağlık.

0|1
    0|0
  • maşallah eyi tecrübelerin varmış. biz daha bir tanesiyle cıkmadık.

0|0
    0|0
    • Vallahaiyi ki çıkmamışsın zira tecrübler arttıkca kalbi bunalıyor insanın... Diğer türlü dönen pisliği farkında olmadığın için çok da stres yapmıyorsun doğruların ve yalnışların bir birine karışıyor anlıyacağın...

• karşına iyi biri cıkmasını istiyomusun yoksa bıktım yav boş ver mi diyosun

• bizde cıkak diye ölüyoruz hayatımda biri yok şu anda ama hic cıkmamış bir adamında halini anlaya bilirsin degilmi düşüncelerini

Yükleniyor...