Kapat

Kizlar ve erkekler sevgilinizi nasıl seçersiniz?

KIzlar ve Erkekler sevgilinzi nasıl seçersiniz? Bu güne kadar bir çok ilişkim oldu. Kendi tecrübelerimden ve çevremde gördüklerimden dolayyı kazandığım deneyimlerden şu kanıya vardım;

1- İyi insanın kesinlikle kıymeti olmuyor. İnsanın biracık da olsa içinde kötülük olmalı galiba

2- Kızlarında erkeklerinde bilinç altında kendi kendilerine itiraf edemeselerde cinsellik yatar. O yüzden nerde kaşı gözü oynuyan bir erkekyada kız var odikkatimizi çeker. Sonrada böle insanlar nerden karşımıza çıktı diye yakınırız.

3- Çok yakışıklıbir erkeğin yanında aklı başında hanım hanımcık bir kız ya da çok güzel bir kızın yanında aklı başında efendi bir adam göremezsiniz.( istisnalar hariç ) Dolayısıyla esas kıymet görmesi gereken efendibeyler ya da hanım hanımcık kızlar hep mağdur olurlar.

4- Kaşı gözü oynuyanlar çok başarılı yalan söyledikleri için ve tecrubeli oldukları için bu işlerden hep karlı çıkan tarafda kalmayı başarmışlardır.

5- Kızların ve Erkeklerin en nefret ettiği şey sanırım öz güveni olmuyan insanlardır.

Bunlar benim tecrubelerim olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı bekliyorum şimdiden ilginize teşekkür ederim...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Dostum hepsi doğru. Bu zamana kadar yaşadıklarımda kitabıma bende bu bilgileri benzer bir şekilde eklemiştim :)

Eline yüreğine sağlık.

0|1
    0|0
  • maşallah eyi tecrübelerin varmış. biz daha bir tanesiyle cıkmadık.

0|0
    0|0
    • Vallahaiyi ki çıkmamışsın zira tecrübler arttıkca kalbi bunalıyor insanın... Diğer türlü dönen pisliği farkında olmadığın için çok da stres yapmıyorsun doğruların ve yalnışların bir birine karışıyor anlıyacağın...

• karşına iyi biri cıkmasını istiyomusun yoksa bıktım yav boş ver mi diyosun

• bizde cıkak diye ölüyoruz hayatımda biri yok şu anda ama hic cıkmamış bir adamında halini anlaya bilirsin degilmi düşüncelerini

Yükleniyor...