Haftada 2 kere çikolata yemek?

Düzenli spor yapan biriyim, haftanın 3-4 günü fitness, pilates vs yapıyorum. Karın kası yapmaya çalışıyorum. Bu hafta 2 kere çikolata yedim. Çok etkiler mi?

0|1
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• O 1.5 haftan boşa gitti geçti ola.

1|0
    0|0
    • 1.5 hafta mı?

• 15000 kalori almışsın.

• atma be. çikolatanın bir küçük paketi 200 kalori zaten. 15.000 kalori bir haftada alınacak toplaö kalori sayısıdır ancak. boş konuşmayı ne çok seviyorsunuz.

En İyi Kız Görüşü

• Etkilemez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bişey olmaz.

1|0
    0|0
  • Sen kendine bakman gerek yaka bildigini dusunuyorsan yeyi bilirsin ama az gene de sinucta kan sekerini duzen de tutarsin

0|0
    0|0
  • Ye bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Günde bir parça çikolata ile yılda 1 kg alındığını okumuştum bir makaledr

0|0
    0|0
  • Çok yemezsen bisey olmaz

0|0
    0|0
  • 1 kez ye ve kolon boyun kac

0|0
    0|0
  • ben karam cikolatayi ekmek arasi yapip yiyorum gayet guzel oluyor sonucta nutellada cikolata

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır

1|0
    0|0
  • Çok etkilemez

0|0
    0|0
  • Bitter cikolata ye. Karam %80 kakao seviyorm ben.. cok nadiren

0|0
    0|0
  • Hiç yememelisin çalışmanı etkisiz hale getirir yaktığını geri alırsın bir tabletini yesen bile sabret amacına ulaşınca yersin

0|0
    0|0
    • peki yedikten sonra spor yapıyorsam? genelde öyle yapıyorum çünkü yediğim gün mutlaka spor yapıyorum.

• Spordan önce senin karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenmen lazım bunlar ne mi tavuk makarna köfte pilav ama az yağlı çok yağ istiyosan sadece zeytin yağı koyabilirsin spor sonrası da aynı şekilde çünkü karbonhidratlı bişey yemezsen kasını eritirsin popon filan küçücük kalır zamanla beslenme çok önemli her gün spor yapıyorum formumu korurum diye bişey yok herkes bu kafada ama beslenmenize dikkat etmezseniz isterseniz 5 sene yapın gelişmezsiniz

Yükleniyor...