Boks mu yoksa spor salonuna mi gitmeliyim?

Yaza kadar iste yaklasik 2ayda felan bir 10 kilo vermek istiyorum. klasik spor salonuna mi gitmeliyim yoksa boks felan mi yapmam gerekir?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Boks iyidir guzel kalori yaparsin ama hakkini vererek yapabilir misin o onemli o yuzden fitness a git birde diyet listen olsun 10 kilo olmasada 5 ini garanti verirsin

1|0
    0|0
  • Kick boksa yazıl ama dayanabilir misin bilmem :D zayıflarsın terlemekten.

1|0
    0|0
  • Spor salonuna git

1|0
    0|0
  • fitnessta gidiceksin antrenöre yok şöyle yapalım yok şurdan başlayalım yok biraz kasların alışsın aradan 4-5 ay geçicek sağlam programa başlıyacaksın ha beklentim sağlam bir vücutsa ama, boksta direk ayak uydur antremanlar biraz zorlanırsın başlarda alışmakla uğraşırsın ama hemde kendini savunmayı öğrenirsin hemde sıkı bir vücudun olur açıkcası 2 ayda 10 kilo zor spor geçmişinde yoksa

0|0
    0|0
  • Kesinlikle eski bir kick bokscu olarak boksa gitmeni söylüyorum. ben hiç boğazdan kesmeden artı bişey yapmadan 2 ayda 7 kilo falan verdim , hem özgüven artışı yaşarsın kendini geliştirirsin ve mutlu olursun. Spor salonları geçici şeyler daha çok ticari amaçlı olarak görüyorum

0|0
    0|0
  • Boks uzun iş ya 2ayda oğrendiklerinin gerisini öğrenmen gerekir efor sarfederin fakat normal bir spor salonu sana daha uygun olabilir

0|0
    0|0
  • Salona git

0|0
    0|0
  • spor salonuna git plates, kardiyo koşu bunları yap.

0|0
    0|0
  • Boks yap en iyisi

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...