Spor salonuna gitmek istiyorum?

8 aydir evde spor yaparak yani Egzersizler ip atlamalar ile 10 kilo verdim. şu an 50 kiloyum ve 45 olmak istiyorum. Karın kasları yapmak ve bacaklarimi inceltmek istiyorum. Spor salonuna gidersem kaç ay sürer istediklerimi gerçekleştirmek? Ve haftada kaç defa gitmem gerekir? Gidenler bilgi vere bilirmi, bide neler yapiyorlae orda ne giyilmeli sana karisanlar oluyormu veya illa hocan olmasi gerekirmi?

0|1
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• hangi şehirdesin

1|0
    0|0
    • yaşadığın şehirle giycekelrin biraz ilgili aslında

• Yurtdisindayik

• tamam sorun değil ölese ama bence kilon gayet iyi bu kadar çok verme

Erkekler Ne Diyor 8

• git spor yap

1|0
    0|0
  • çalışmana bağlı olarak ve nasıl kas istediğine bağlı olarak minimum 3-4 ay sürer hem ağırlık çalışıp hemde protein diyetine başlaman gerek protein diyeti olmazsa karın kası olmaz ve spor salonundada kardiyodan çok ağırlık çalışmalısın ama kas yapman kilo vermek anlamına gelmez kilo bile alabilirsin ama fit görünürsün.

1|0
    0|0
  • 2-3 ayda olur. yemene dikkat et

1|0
    0|0
  • 5-6 ay

1|0
    0|0
  • Bu dediklerini evde de yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • 4 - 5 ay

1|0
    0|0
  • belli bir zaman veremez kimse sana burada herkezin metabolizması anatomisi farklıdır çünki

1|0
    0|0
  • Sen tan sıkılaşma istemiyosun herhalde bence plates topu senin işini görür evde

0|0
    0|0
    • Evet sklasma degilde incelmek istiyorum. Plates topuna inanmiyorum pek ya ise yariyomuki

• Nasil beslenmeliyim mesela

• O çok komplike birşey birçok ayrıntı önemli burda kafadan birisine öneri yapmam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...