Açık Mert Korkusuz (AMK) haberine göre, Lucescu Trabzonspor ile anlaştı. Ne düşünüyorsunuz?

Açık Mert Korkusuz (AMK) haberine göre, Lucescu Trabzonspor ile anlaştı. Ne düşünüyorsunuz?Lucescu Trabzonspor ile anlaştı. Haberin detayı

• Trabzonspor için güzel bir gelişmedir. Özlenilen o şatafatlı günler yakındır. Lucescu TS' yi ligde uçurur
    50% (1)58% (7)57% (8)Oy Ver
  • Gerçekten çok değerli ve futbol zekasını beğendiğim bir teknik direktördür. Ama Trabzonsporda ki futbol iklimi bu teknik direktörü de kaçırtacaktır diye düşünüyorum
    50% (1)42% (5)43% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Açık Mert Korkusuz (AMK) haberine göre, Lucescu Trabzonspor ile anlaştı. Ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Trabzonspor için güzel bir gelişmedir. Özlenilen o şatafatlı günler yakındır. Lucescu TS' yi ligde uçurur.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Lucescu'nun geleceğini düşünmüyorum.

0|1
    0|0
    • bende geleceğini düşünmüyorum işin açıkcası ts kulubunun yeni başkanının seçimi almak için bir taktığıydi gibime geldi ayrıca lucescu türkiyeye kıngın gitti o da işin cabası

• Teşekkürler

• eyvallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Trabzonspor için güzel bir gelişmedir. Özlenilen o şatafatlı günler yakındır. Lucescu TS' yi ligde uçurur

0|0
    0|0
    • o yetmişlerde seri sampiyonluklar geliyor diyorsun yani

• Haftaya netleşicem

0|0
    0|0
    • haberi okuduğumda dikkate değer gördüm ve sordum ama haberin iddaası tabi bu ama lucescunun geleceğini sanmıyorum çünkü türkiyeye çok kırgın gitmişti adam ama hep derim iyi teknik adamdır

Yükleniyor...