Spor salonunda rahat spor yapabiliyomusunuz?

Ya ben spor salonunda rahat spor yapamıyorum illaki biri laf atıyo ya da gözleriyle soyuyo insanı

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Pek spor salonuna gitmem

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben yapıyorum , kim bana gözünü dikip bakıyorsa aynı sekilde bende öyle bakıyorum 😏😏

1|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• edemiyom yasli yasli karilar gozleriyle beni taciz ediyo mk bide o degil ben elime tukurup antreman yapmak istiyom veya kendime saplak atmak istiyom boyle seyleri yapamiyoz

0|0
    0|0
  • karışıklarda o sıkıntı

1|0
    0|0
  • Bizim milletimizin fiks ma. llıkları işte her işte böyleler.2-3 saat spor yapcaklar ya telefonla ya milleti keserek vakit geçiriyorlar sonra bir b. k yapamadan bırakıyorlar. Sen salla onları motive ol ne yapcaksan yap işine bak onlar hiç bitmeyecek çünkü, çalışıp keyif almana bak ;)

0|0
    0|0
  • Bayan seansina gireceksin o zaman.

0|0
    0|0
  • amacın spor yapmaksa etrafına çokta dikkat etmemen lazım.
    kendine/yaptığın hareketlere odaklan sen.

0|0
    0|0
  • Mahalle salonlarina gidersen doğal biraz paraya elit bir yere gidersen orda öyle birşey olmaz çünkü zaten ordakilerin çoğu birsürü kızla takılıyor tahmin yapmıyorum kaynak sağlam

0|0
    0|0
  • Bol giyin

0|0
    0|0
  • Sende kizlarin yanina git spora erkekler o adrenalinle ne yapacağı belli olmaz 😂

0|0
    0|0
  • Tayt giyip giden karılar var

0|0
    0|0
  • pek bilmiyorum ama haremlik selamlık değil miydi spor salonları.

0|0
    0|0
  • Türkiyede yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • Spor yapamiyacaksak niye gidelim :)

0|0
    0|0
  • Ne alaka kızlar ayrı erkekler ayrı

0|0
    0|0
  • asıl ben yapamıyorum

0|0
    0|0
  • Gittiğin salona bagli

0|0
    0|0
  • Evet yapabiliyorum

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...