Bir daha aramazsan sevinirim deyip kapatıverdim suratına. N'apmaya çalışıyor acaba?

Az?rbaycandan yazıram bura baxın :)

merhaba arkadaşlar,ben en esmerinden en güzel gözlüsünden melek yüzlüsünden iyi kalplisinden bir azeri kızıyım.öncelikle selamun aleyküm.nbrsiniz?

Ya ben bişey sorucam,4 senedir düşe kalka bir ilişkiyi yaşıyoduk.ta ilk senesinde annesi beni istemediyinden ayrıldı benden.3 ay sonra barıştık.sonrasında da çok saçma nedenlerle ayrılıp barışarak 4 seneyi alt ettik.9 ay kadar önce olmuyo dedik aldattı beni ve bitti.pişman mıyım asla tabiki.geçen zamana yanarım sadece.neyse bu çoçuk bugün fotolarını gönderdi bana.aradım ne var ne istiyosun dedim yok öylesine gönderdim dedi.ben de buna bak ben yakında evleniyorum falan dedim.(kendi kendime gelin güvey hesabı :)) iyi mutluluklar bana ne dedi.bi daha aramazsan sevinirim deyip kapatı verdim suratına.napmaya çalışıyo acaba :/

Güncellemeler:
Barışmaq fikrim yoxdu.soyumuşam artıq ondan.geleceye baxıram artıq.kariyera falan fikirleşirem yeni :)

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Onu bıraxır, kariyeri düşün, eyice bir oğlan değildir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Çox yahşi bir ilişkiniz olabilermiş önceden ama bosver belkı özleyebilmiştir senı. Ama unutabilersen onu daha iyi olar

0|0
    0|0
  • Özleyirem mi dersin yolunu gözleyirem mi?

0|0
    0|0
  • Sence ne yapmaya çalışıyor..?

0|0
    0|0
  • Bana Az?rbaycan'dan birkaç varil petrol yollasana, bir şey deneyeceğim.

0|0
    0|1
  • Türkiyeden yazırem bu sori kaldırılır:D

1|1
    0|0
  • selam necesen barışmaq olmaz zaten bunların üzerine bide barışırsan kendine yanlış yapmış olursun bu arada azerbaycanın neresindensin ?

0|0
    0|0
    • Salam,yaxşıyam.sen necesen?yox barışmaram,hem soyumuşam ondan yorulmuşam artıq.besdi bu qeder.he bakiliyam.başkentden yani

• Salam de yerlime :) gözel yerdi elbette menim vetenim

• kesinlikle güzel yerdi bende bilirem azeri dilini bizde kafkasyadan gelmeyiz dedemin gardaşı sınır yapıldığında orda galdı goğumlarımız vardı bakide

• Sen bilirsin vence biraz da kendi hayatına bak

0|0
    0|0
  • Sen ce doğru olan neyse onu yap kimseyi dinleme

0|0
    0|0
  • Yeniden birşeyler bekliyor senden,aramakla hata etmişsin aramayacaktın,tınmayacaktın yani,bir süre sonra dayanır kapına eskiden verdiklerini ister yine.

0|0
    0|0
  • eğer bir kere aldatmışsa bu devamının habericisidir. seni aldatan birisini miden kaldırıyorsa barış.. seni bir daha aldatsın.. barış... seni bir daha aldatsın .. barışş.. bak bu işler böyle oluyor... boşta kalmamak için seni arada tutup kullanıyor

0|0
    0|0
  • yokluyor seni bi, acaba bir şeyler var mı yok mu hala diye

0|0
    0|0
  • Selam sevişmek istirsen :D

0|0
    0|0
  • Dans Ediyor.

0|0
    0|0
  • iyi olmuş iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ?n yaxşısını etmisiniz.

O merak ettiği ve sizin hala ona karşı duygularınız olup olmadığını merak ettiği için aramış.

S?ni idar? etm?k üçün y?ni , boşverin getsin d?ym?z

1|0
    0|0
  • Öylesine yaptığı bir harekete anlam mana yükleme , yaşanmış bitmiş , düşünerek değerli kılma o kişiyi .Geleceğine odaklan sen balım ...

0|1
    0|0
  • azeri kızlarına bayılıyorum

1|0
    0|0
  • Ohhooo o nasıl reklam ablacım ya oldu olacak don renginide yaz bari :S

1|0
    0|0
  • oy oy aybalam sen nıye düşüyon kalkıyon günay günahh

0|0
    0|0
  • İcerik ve guncelleme arasindaki 10 farki bulunuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...