Kapat

Fitnessa sabah gidicem. Kahvaltıdan önce mi sonra mı?

Yemek yiyerek mi gideyim sabah aç karnına mı gideyim? Sabah gitmek daha iyiymiş, sabah sporu. Sizce?

Güncellemeler:
KESİN BİŞEY DİYİN YAV :D

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kahvaltı dan sonra git hem enerjili olursun hemde yediklerini de eritirsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabikide tok karnina git ac karnina antrenmandan verim alamazsin ve kas yikimin olur bende pilates ve fitness yapiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Bende fıtnees yapıyorum kahvaltını spordan 1-2 saat önce yap ben 2 saat önce falan yapıyorum yemeden falan gidiyim deme sakın.

1|0
    0|0
  • Aynen sabah git de kaldiramazsin ki. AC karnina.

1|0
    0|0
  • Kahvaltıdan önce gidersen bir fincan sade kahve içip git. Kahvaltıdan önce yapılan idmanlar yağ yakmaya daha elverişlidir ama yine de abartmamak gerek haftada 4 gün gidiyorsan 2 gün önce 2 gün sonra yap

1|0
    0|0
  • Eğer ağırlık calismicaksan koşu bandı bisiklet ise cardio yapcaksan aç git ama ağırlık kaldirocaksn yap

2|0
    0|0
    • ya neden aç gideyim herkes aç gitme diyor

• Atıştır bir şeyler

1|0
    0|0
  • Tabiki sonra. Kahvalti i yap 1 saat sonra spora.

1|0
    0|0
  • aç karna gitmek vucuda zararlidir.. kahvalti hafif olsun, yulaf ezmesi gibi bisey.. sonra 1 saat sonra git ;)

1|0
    0|0
  • Yemek yedikten sonra git ki erit onlari :D

1|0
    0|0
  • Kesinlikle once...

1|0
    0|0
  • aç karnına enerjisiz fitness yapılmaz tok karnına da kalbini yorarsın kahvaltını yap 2 saat sonra git

1|0
    0|0
  • tabikide düzgünce beslenipte gitmelisin karbonhidrat protein almadan gidersen yıpratmaktan başka birşey yapmassın kasları ha sabah çıkıp koşcam desen deme de aç antreman kas kaybı yapar

1|0
    0|0
  • yemek yeme yumurta ve çikolata ye geldikten sonra yemeğini ye dinlen

1|0
    0|0
  • Kahvaltıdan önce spor yaparsan gücün olmaz sağlam kahvaltını yap geç antrenmanını çıkart :)

1|0
    0|0
    • sonrasında ne yiyim?

• öğlen yemeği genellikle karbonhidrat ağırlıklı beslen yani makarna pilav vb ekmeği kes öğlenleri sadece karbonhidrat sabah akşam sadece protein ağırlıklı.

• sen gitsen ne olur

0|0
    0|0
  • Ac karnina gtmlisin

1|0
    0|0
  • az da olsa atıştır bir şeyler bir kase süt muz ya da mısır gevregi

1|0
    0|0
  • Sonra

0|0
    0|0
  • adam gibi bir kahvaltı yap sonra yürü biraz birazda ısınma hakeretleri sonrası sana kalmış hadi kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Sonra

0|0
    0|0
  • sonraaa

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 5

• Sonra git tabiki çok erken spor veya çok geç spor kramplara neden olur saat 1 2 en ideal.

1|0
    0|0
  • Aç git

0|0
    0|0
  • Kahvaltidan sonra

0|0
    0|0
  • Sabah yağ yakımı çok olur..
    Sonra yap.

0|0
    0|0