Sizce,siz olsanız ne yapardınız ?

Biz ayrılalı 4 ay oldu arkadaşımın ayarlaması sonucu yarın bir araya geliyoruz.Tabi ne olacağını bilmediğim için ne bir umut ne bir heves ne de başka birşey yok içimde.Zaten kendiside 'Barışmak için gelmiyorum,bitmiş birşey tekrar başlamamalı' demiş.Bu lafının üzerine zaten hiç umudum yok.Sizce buluştuğumuzda nasıl bir tutum sergilemeliyim ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• barışmak için gelmiyorum demiş peki ne için geliyor? bunu bilmek lazım gururda yapıyor olabilir bazen düşündüklerini uygulayamazsın sadece görüştüğünüzde oluruna bırak olacağı varsa olur ...

0|0
    0|0
    • Buluşmayı ayarlayan arkadaşım seni tebrik ediyor,hep destek tam destek :) bu arada dediğin gibi olacagı varsa olur :)

Erkekler Ne Diyor 2

• 4 ay oldu ıse barısın

0|0
    0|0
  • sen kendine sormalısın istiyor muyum gerçekten die.. gerçekten aşık olduğum adam o mu? sor bunları içinde birşeyler oluyor ve O diyebiliyorsan akışına bırak diyemiyorsan hiç gitme ya da gidersende sadece laf sokmaya git.

0|0
    0|0
    • ben barışmak istedim ama üstünden baya zaman geçti

• bol şans :)

• teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Onu dediyse bırak gitme

0|0
    0|0
    • ya öyle bir durumda bende öyle dermisim gibi geliyor ama onun söylemesi kötü oldu

• O zaman seviyorsan onun huyuna git bari sen gurur yapma ama zorlamada

• zorlama falan hiç bana göre değil o konuda sorunum yokta nasıl davranacagımı bılmıyorum

Yükleniyor...