GS Bu akşam Real karşında ne yapar?

gönlümüz yenmesinden yana ama en az 4-o yenmesi gerliyo bu da zor biraz burak yok akşam ne olcak sizce arkadaşlar?

0|0
6|19

En İyi Kız Görüşü

• Çıkmamış candan ümit kesilmez derler. Dualar iyi dilekler Galatasaray içinn <3

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• tur atlama şansı yok,yenilme şansı da yüksek.

0|1
    0|0
  • sırf fatih terim kovulsun diye fark yesin istiyorum. bir maçta yenilebilirsiniz ama maçı lehinize çevirmek için saçma sapan davranışlarda bulunamazsınız bu adamı sevmezdim . şimdi nefret ediyorum . sezon sonu bizden mutlaka gitmeli

0|0
    0|0
  • Bence hücum o ynayacaklar, abttı balık yan gider hesabı, sonuçta sonuç belli en azından bir iki gol bulalım felan.Yada defansı kolalr tam aksi amasanmıyorum bence hucum

0|0
    0|0
  • burağın olmaması hayırlı bir iş bence.. sanki çok bir halt yedi

0|0
    2|0
  • sanki burak olsa 4 tane gol atacak pehh

0|1
    2|0
    • şampiyonlar liginin en çok gol atan futbocusuydu gecen haftaki maça kadar 4 atmazdı belkide ama büyük faydası olurdu bence

• olum bunların yedekleri bile sizi yer yer

• :D evet ama ne yapalım gönlümüz galatasaray hiç mağlubiyet düşünmek istemiyo insan

Erkekler Ne Diyor 19

• yenilir

0|0
    0|0
  • Burak yok diye Galatasaray kötü oynayacak değil turu geçmek mucize ama ben en azından bir galibiyet bekliyorum

0|0
    0|0
  • şimdi galatasaray 4 gol atacak real madrid futbolcularıda bakacak onlarıneli armut mu topluyor real madliler buraya galibiyet için geldik diyor yani yenerse kimse şaşırmasın real madrid bu amailk maç olduğu gibi real madrid 3 gol ya da farklı yeneceğini düşünmüyorum tt arenada 50 bin taraftarın karşısında zorlanacatır ama her zamanki gibi tecrubelerini konuşturup turu geçerler real madrid 1-0 2-0 yenebilir beraberede kalabilirler hatta gs 1-0 da yenebilir o da küçük ihtimal real madrid çok iyi kapanacak

0|0
    1|0
  • bi 3 tanede burda yer..

0|0
    0|0
  • Burak olsa da ne fark eder ki ? Yedi cihandan dünya karması çıkarsan Real Madrid'i 4-0 yenemez. Formalite maçı olacak. En azından güzel bir futbol oynayarak veda edelim ve bundan sonraki yıllarda Şampiyonlar Ligi'nde en az çeyrek final oynama alışkanlığımızın olmasını temenni edelim...

0|0
    0|0
    • 4-0 imkansız haklısın dedğin gibi en azından alışkanlık hale gelse çeyrek final

• 1-3 real alir ilk yari gs cok hizli baslar 15 dk icinde golu kesin bulur daha sonrasi malum bildigimiz ata sözü hizli giden atin hesabi 3 dene yer hem benim hc gelir hem mac skoru gelir hemde ilk yari ikinci yari sonucu gelir:)

0|0
    0|0
  • en az 3 yer bro gibimi geliyo

0|0
    0|0
  • burak olsa ne yazar ilk maçta naptı bu maçta hayır bekliyonuz. gs 1-0 alır madrid yeek cıkar. gerçi yedekleri kaka callejon falan ya neyse :)

0|0
    0|0
  • illa turu geçmeye gerek yok evimizde yenelim hem para getirisi olur uefa dan hem de prestij. 4 fark atmak çok zor ya epey şanslı olmamız gerek.

0|0
    0|0
  • 4-0 falan olmaz o kadarda abartmayalım, 3-0 olabilir ama çok zor ben 3-2 ya da 2-1 gs alır diyorum.

0|0
    0|0
  • Real madrid ne kadar isterse o kadar gol atabilir.:)

0|0
    0|0
  • valla herşey olabilir bir kırmızı kart bir penaltı bakarsın Galatasaray yarı finalde

0|0
    0|0
  • berabere bitebilir

0|0
    0|0
  • 2.1 yener cok cok

0|0
    0|0
  • yeneceğiz ama eleneceğiz gibi geliyor bana

0|0
    0|0
  • maç bu aksam mı

0|0
    0|0
  • real gs karşısında şov yapar demeliyiz

0|0
    0|0
  • Yenilir

0|0
    0|0
  • hala umut besleyenlere acıyorum ya :D gerçekten hayalperestmişsiniz :D real 3 tane daha atar

0|0
    0|0
Yükleniyor...