Güzel bir kız değilim biliyorum ama neden yanımda ?

çok çok yakışıklı bir sevgilim var 3 yıldır çıkıyorum ... sorun şu ben güzel bir kız değilim biliyorum , o kdar yakışıklı biri neden benle beraber diye düşünmeden edemiyorum ... cinsellikte yaşamıyoruz sadece öpüişüyoruz .. ben çok seviyo hissediyorum bende onu çok seviyorum ama neden dışarıda binlerce güzel kız varken neden ben ? siz nasıl yorumluyorsunuz bu konuyu ?

Güncellemeler:
cinsellik yaşamıyoruz ve orta halliyiz ne zengin ne fakir

0|0
12|16

En İyi Kız Görüşü

• canım onun gözünden nasıl göründüğünü sadece o bilir ve gerçekten seven bir erkek seni dünyanın en güzel kızı olarak görür ... eğer güzel bir kalbin varsa bu görselliğin önüne geçer .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Allah allah kızım 3 seneyi devirmişiniz işte demekki var bir büyüsü. bu konunun üstüne gidip kafa yorma güzellik göreceli bir kavramdır. Mecnuna sormuşlar " Birader sen niye o kadar cefa çekiyosun leylada güzellik bile yok " Mecnunda demeişki " Gel birde benim gözümden gör " Geç onları bir kere.

1|0
    0|0
    • gel sen birde onu gönül gözümle gör demiş ;)

• Her neyse arkadaşım ona bakarsan arkadaşıda Birader dememiştir herhalde dimi ?. Konunun özüne bak yüzeysel kalma.

• da çok yüzeysel konuları özet geçerim

• birçoğumuzun düştüğü yanılgı bu işte...güzellik bir yere kadardır yani baki değil değilmi? gönül eğlendirmek için insanlar güzeldir yakışıklıdır bu olaylara girer ama ciddi düşünen bir insanın önceliği karakter ve dürüstlüktür...bu bağlamda düşünürsen bence daha ii karar verirsin niye senle beraber veya sen onu niye okadar çok seviyosun...

0|0
    0|0
  • Güzel olmayabilirsin ama son derece çekicisinizdir. ( Çirkin çekici bayanlar son derece etkileyicidir)..:)

0|1
    0|0
  • işte güzelliğe bakmıoz

0|0
    0|0
  • şems'in dediği gibi. Senin baktığına herkes bakabilir ama senin onda gördüğünü herkes göremez. (ayrıca artistlik yapmaya gerek yok) :D

0|1
    0|0
  • Senin içini sevmiş, öyle oluncada o seni gayet güzel görüyor gözünde aynada senin kendine baktığın gibi değildir onun bakışı şaşırma olmayacak şeyler değil bunlar demek ki iyi bir kızsın.

0|0
    0|1
  • kimsenin beğenmediği birine çok aşık olmuştum, gerçek anlamda herkezden güzel geliyordu bana. tabi ben buna sürekli iltifat ediyordum. sonra tekmeyi yedim. herkezin onu öyle görceğini sandı heralde..ne güzel işte şanslısın :)

1|0
    0|0
  • herşey dış güzellik değildir ki... kız çok güzeldir ama kafalar uyuşmuyorsa olmaz... ne demiş aşık veysel güzelliğin on para etmez bu bende ki aşk olmasa...

1|0
    0|0
  • Güzellik görecelidir

sen kendini güzel görmüyorsun ama ona göre durum farklı

bazı arkadaşlarım sevgililerimi hiç beğenmez sana yakışmıyor derlerdi ama ben o anki mutluluğuma bakarım gerisi tısss...

0|0
    0|0
  • Kızlar yakışıklı olsun parası olsun diye hayatı bize zehir ediyolar ama bunlar boş hissiyat asıl önemli olan onuda herkes anlayamaz demekki sevgiline güzel hisler yaşatıyosun

0|0
    0|0
  • güzellik içerdedir

bunu gören erkek şanslıdır

hülya avşarı bile aldattılar

sadece güzellik yeterli değildir sanırım

0|0
    0|0
  • Sadık Sana.! Lanet oLSun ben hiç böyle oLamıyorm :(

0|0
    0|0
  • benim aklıma neden sevdiği hakınnda bişey gelio ama sölersem kızarsın ya da sölim ya en kötü engellenirim anasını satim veriyosan ondan seviyodur yeminnen:D

0|0
    0|1
    • kız cinsel ilişki yaşamıyoruz diye yazmış oraya öküz herif.

• anlamadı bir daha yazdım güncelleme için kızmayın artk

• aynen farketmedim onu yazdığını soran özür dilerim senden gerçekten görmedim;)

• mecnun un leylası kuru kara bir kadınmış gönül bu

0|0
    0|0
  • nefes alıyor olman yeterli yokluk o derece :D

0|0
    1|0
  • Nasip

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Güzellik ve yakışıklılık göreceli bir kavramdır. Erkek arkadaşın sana göre yakışıklı olduğu gibi, sende ona göre güzel bir kız olabilirsin.. Kişiden kişiye değişir yani bu kavramlar. Ayrıca kendine haksızlık etme bence. Ne olursa olsun kendine güzel değilim deme sen kendini beğen sev say ki başkaları da seni saysın beğensin.

1|0
    0|0
  • esmer yesil gozlu yakısıklı muhendis Bulgaristan -Rusya hatunlarını arkasında bırakıp Türkiye ye donen arkadasım dun gece yuzune bakınca "iyy" dedikleri 2 haftalık tanıstıgı hatun ile yuzuk takmıs, sabah bana gosteriyordu..varmıs bir nedeni demekki..

0|0
    1|0
  • senin gibi bir kızı bulmayı çok istemiştir ve bulmuştur ben seni tanımıyorum ama belki sen iyi yürekli gerçekten seven bir insansındır aradığı aşkı sende bulmuştur başka kızlarla da ilgilenmiyodur sen yetiyorsun dur belki bir öpüşmeyle ona fazlada bağlan ma ma erkeklerin neyapacağı belli olmaz

0|0
    0|0
  • Hayatından çok kız gelip geçmiştir güzllere doymuştur masum bir sevgi arıyordur o da sende vardır bırak şu şüpheleri aşkın tadını çıkar bu günler geri gelmiyorrr

0|0
    0|0
  • Zengin misiniz

1|0
    0|0
  • seni seviyor olmasın? :pp

0|0
    0|0
  • ya bu işler kader demekki senden haz almiş yani senonun gozunde enguzl kızısn hani bir laf vardır akada konar bokada konar bu gonul.. yani onun hesabı seviyo seni işte lütfen bunu sorgulmaa mutlu ol

0|0
    0|0
  • sevmesini biliyordur

0|0
    0|0
  • seni seviyordur..güzellik önemli dğeilki.

0|0
    0|0
  • benimde bir sevgilim var etraftaki insanlar tarafından yakışıklı bulunuyor ben de beğeniyorum gerçekten hoş çocuk çevresinde onu beğenen bir sürü kız var ve aynı sınıfta olduğu eski sevgilisi hala onu seviyor çocuğun peşinden koşuyor her dediğini yapmaya hazır ve kız sarısın yeşil gözlü gerçekten güzel ama beni seviyor hem de öyle böyle değil gerçekten seviyor bazen anlamıyorum neden beni beğeniyor tatlı buluyor diye sanırım sorgulamamak gerekiyor aşk bu insanın kimi seveceği belli olmuyor

0|0
    0|0
    • haklısın galiba tesekkr ederim canım

• Benim sevgilimde çok yakışıklı değil ama beni ona çeken birşey var herşey tip değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...