Fatih Terim: "Henüz hiçbir şey bitmedi...''

"Henüz hiçbir şey bitmedi. İyi top oynamak için, kendimiz için oynayacağız. Tüm sonuçlar için oynayacağız. Bizim adımıza misyon sahibi olmak için başarılı olmak gerekir. Hiç bir şartta da bu değişmez."

Galatasaray Düşmanlarına sormuyorum...

Objektif olun sizce hiç mi şansı yok Galatasarayımızın.. ? ?

0|0
12|43

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray bu iş bitti demeden bitmez tur mucizelere kaldı ama en azından Galatasaraydan kendine yakışan bir oyun ve galibiyet istiyoruz

3|1
    0|3
    • Kesinlikle katılıyorum... :)

Belki mucize...

İnş.. güzel bir galibiyet alırız bu takım seneye daha iyi işler yapıcak Cl de..

• 5 yıl aradan sonra Şampiyonlar ligine katıldık,ve çeyrek final oynadık takımımız seneye kadroyu çok daha güçlendirecektir ama bugün yenelim:)

• :) İnşallah Baros İnşallah...

Erkekler Ne Diyor 42

• Galatasaray'ı sevmem ancak düşmanı da değilim. En azından yurt dışı arena için. Ortada 3-0 ın rövanşı var ve gol yemeden 4 gol atılması gerekiyor. Galatasaray 4 gol atabilecek bir takım ancak karşısındaki takımın kalitesi ortada. Gerçekçi olmak gerekiyor. Sahaya yenilmek için çıkmayacak Galatasaray. En azından Fatih terimin motivasyon konusunda efsane olduğunu biliyoruz. Maçı alma ihtimalinin düşük de olsa mümkün olduğunu düşünmekle beraber tur şansına inanmıyorum.

1|1
    0|0
  • maalesef terim pollyanacılık yapıyor.şans %1

3|0
    0|0
  • Galatasaray, şimdiye kadar "İMKANSIZ" denilenleri yapmış bir takımdır.Bugün kü tur şansımız çoğu insana göre hatta bir Galatasaray'lı olarak bana göre de, çok düşük.Yani en azından deplasmanda 1 gol atmış ya da tek farklı yenilmiş olsaydık (ki lanet hakem sağolsun engelledi) tur şansımız %50 diyebilirdim...

Real Madrid gibi bir takımı küçümsemek aptallık olur.Ancak bu yaşıma kadar Galatasaray küçük-büyük demeden her takıma karşı aynı ciddiyet içinde futbolunu oynamıştır.Tabi ki bunların en başında İNANÇ'ta çok önemli...

Xamax maçını hatırlamınızı, bilmeyenlerin izlemesini isterim.Aynı şekilde deplasmanda yenilen 3 gol ve ümitsizlik varken, Ali Samiyen Stadı'nda 5-0lık bir skorla nasıl turu geçtiğimizi ve nasıl sevince dönüştüğünü çok güzel bir şekilde gösteriyor...

Ben Galatsaray'ımıza sonuna kadar destek veriyorum.Yensede yenilsede, turu geçsede geçmesede, BİZE YAŞATTIĞI ZAFERLER İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM...

Elimiz yüreğimizde, Kalbimiz seninle GALATASARAY...

2|0
    0|0
  • Gerçekci olmak gerekirse tur şansımız %1 ,maç başında penaltı kırmızı kart falan olursa ancak öyle ki o durum olsa bile bu kez hakem verirmi? hiç sanmam...Galatasaray 1-0,2-1 gibi bir skorla galip gelirse bu başarıdır.

Bizlere düşen takımımıza teşekkür etmektir.Daha geçen sene sil baştan kurulan takımımız şampiyon olup,bu sene ülkemize şampiyonlar ligi çeyrek finali sevincini yaşattı.

Teşekkürler GALATASARAYIM

3|2
    0|0
  • Üzgünüm ama yok. Tamam hiçbir şey kesin değildir ama bu kesine en yakın olanlardan biri.

1|0
    0|0
    • Aaaa evet :)) ben de şaşırmıştın zaten niye düşmanlara soruyor diye. Neyse hiç cevap vermedim farzet. Cevap verip de karizmayı çizmeyip insanların aklına yanlış şeyler getirmeyeyim. :))

• :) Ahahah

Tamam kaba arkadaşım :)

• bir beşiktaşlı olarak, galatasarayın şu an gelmiş olduğu yer bile gerçekten takdire şayan bir durumdur... en başından beri kimse real madrid ile galataraya arasındaki denge farkını göz ardı etmedi haklı olarak ama galatarasay ilk maçta aldığı skora ve hakemin kötü yönetimine rağmen gösterdiği performanslada hayranlık uyandırdı.. futbol çok değişik bir oyun, gününde olup o günkü frekansı tutturabilirse karşındaki kim olursa olsun mutlaka bir sonuç çıkıcaktır.. ben şahsım adına gs nin bu akşam real madride karşı gol ya da goller bulacağına eminim, ama tur içinde yeter mi yetmez mi bilemem... ama bir türk olarak galatasarayı geldiği bu nokta ve türk milletini başarıyla temsilinden dolayıda canı gönülden kutluyorum..

2|0
    0|0
    • :) Cidden sağol moral oldu..++

• öyle bol şans size umarım alnının akıyla geçer...:)

• ben ne demistim ama gol ve goller bulucak gs.. usttte oldu mac 1350 euro citir para:)

• inş geçersiniz diyorum ama ;

terimin açıklamaarı herzaman ki hali o hep takımlarını gaza getirir oyuncularını bunun için uğraşıyo ..

ama ilk maçtaki gibi ''ölümüne atak'' oynarsanız bu sefer 3 tane ile kurtulmanız imkansız..

real madrid bu bugüne kadar karşılaştıgınız ş.ligi takımlarına benzemiyo sizde gördünüz.. hiç zorlamadan 3 tane attılar..

başarılar

1|0
    0|0
  • ben galatasarayın tur atlamasını değil kazanmasını bile mucize görüyorum çünkü fatih terim son zamanlarda takımı gereksiz yere ve aşırı bir şekilde geriyor. bunu da anlayamıyorum bence bu sene elini sallasa zaten şampiyon olur kalmış şurda kaç maç zaten. ben büyük teknik adam böyle zamanlarda belli olur. ormanın kralı aslandır fakat ben aslanın avlanırken hiç kükrediğini görmedim. hep boş yatarken kükrer.

1|0
    0|0
  • Elbette var 3 gol atamaz diye birşey yok türkiyenin tartışılmaz en iyi takımından bahsediyoruz belki bir real madrid değiller ama aslan gibi yürekleri var istesinler herşeyi yaparlar ve o seyirci o taraftar karşısında real madrid aslantepeden galip çıkamaz.

1|0
    0|0
  • dün twittardabiz hastag vardı baya türkiye gündemine kaldı bana göre de çok saçma bir söz vardı galatasaray bitti demeden bitmez diye gerçek acayip komik ve saçma bu ne havalı kendini büyük görme sözü işte ne yani bugün galatasaray yenilse ya da elense gsli taraftarlar ama biz bitti dedik o yüzden elendik mi diyecekler yani gerçekten komik :)

2|1
    2|1
    • Canı Sağolsun Galatasarayımın..

• Her gün Fenerin yaptığı hastag ler çok daha saçma bence.

• Fatih terim kendine sahip çıksında uefa maçındada atılmasın artık adı çıktı tıpkı burak yılmaz gibi.

1|1
    1|0
  • Sence var mı? senvar diyorsan vardır kızçem ona göre cevabımı vereceğim :DD

1|0
    0|0
    • Abcimm nerdesin sen ya.. :(

Azcık da olsa var ..

• sorma yahu çok çalışıyom demi :DD

akşam mesaj atarım sana :D

• Evet abi insanüstü bir varlık oldun valla sen çalış çalış... :)

• Eğri oturalım doğru konuşlaım. Real madridden bahsediyoruz. Barcelona bile gelse 3-0 dan maç çeviremez hayal dünyasına girmeye gerek yok. He yenerler prestij açısından gerek yok ancak Mourinho Yenilerek tur atlamak bizim için önemli değil diye açıklama yaptı. Onalrda bu maça baya asılıcaklar. Bu arada ronaldo sakatlansın diyen bir arkadaş var yedeklerindenbi dünya takımı daha çıakr o takımın.

1|0
    0|0
    • Gerçekleri bende görebiliyorum..

Sadece düşüncelerinizi merak ettim..

• Bu arada Real madrid geçini bir kere geçmek lazım. Bu sene fatih terimi gödnericek gs yönetimi , Terim ve diğer yardımcılar Sezonu kapatmakla eşik eşiğeler. Terimsiz takımın şampiyon olabileceğinede inanmıyorum. Ortada çok daha büyük sorunlar var.

• Objektif olan birinin GS Real Madrid'i 4-0 yenebilir diyebileceğini sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Gs li degilim ama gönlüm elbette gs den yana :-) cok küçücük bir ihtimal olsada var sonucta :-)

2|0
    0|0
  • futbolu sevmem ilgilenmem anlamam ama etrafdan duyduklarıma göre galatasarayın şansı hiç yok ama mucizelere inanırım :D belli olmaz

1|0
    0|0
  • hee hep öyle derler.

1|0
    0|0
  • bence var taktiği sağlam yaparsak zemin el verişli olursa söylemekten utanmıyorum gerçektende öyle tarlamızda hakimiyeti sağlarsak 3 gol şansımız var allah büyüktür gazamız mubarek olsun

1|1
    0|0
  • kım olursa olsun boyle yerde sevmedıgım takım bıle olsa turkıyenın bır takımı oldugu ıçın desteklerım her zaman umarım ıyı şeyler yaparlar

2|0
    0|0
  • Var var..

Ben inanıyorum Galatasaray'ın en az 4 - 0 yeneceğine.. Sonuçta zemin kötü, ronaldoyu dk. 5'de sakatlayıp bi'de onlardan bi' kişi kırmızı kart gördümü tamamdır..

1|0
    0|0
    • :( Dalga geçme ya ..

Çok gerginim valla...

• :) Şaka nan şaka..

Tamam sataşmak yok

Git hadi.. :) link

• bugün bu maçı alırızda tur mucize resmen ama çıkmadık candanda umut kersilmez

1|0
    0|0
    • Keşke.. :)

• Fatih Hoca ne yaparsa haklı..

• değil işte gs gibi bir takıma yakışmıyo önüne gelene saymak sövmek bak 10 maç yok diyolar ki bu cezayı alacak takım şampiyonluğa gidiyo arada 4 puan fark var herşey olabilir

• evet 4-0 5-1 6-2 ye turu atlıyonuz.

1|0
    0|0
  • o diilde olurda 2-0 öne gecersek sonrasında 1 gol yersek o tv yı kırarım

1|0
    0|0
  • allah aşkına fatih terim tabiki öyle diyecek biz elenecez real madrid turu geçecek der mi hiç bir teknik direktör öyle demez :)

1|1
    1|1
  • şans topumu bu gs olayı orada bitirdi yapacagı tek şey orada beraberlikti onuda yapamadı gecmiş olsun

1|0
    0|0
  • Büyük ihtimal elendik,daha dogrusu bu turu cevirmek mucize üstü bir olay olur ama eleneceksekte yenerek elenelim,en azından takımda moraller üst seviyeye cıksın.

1|0
    0|0
  • esila geçen vardı ama şimdi hakat yok kişisel düşüncem ama inş geçer turu gs ama zor geliyor bana haketen;)

1|0
    0|0
  • REAL MADRİD <3

2|1
    2|3
  • yaw bırak adamlar turistik gezi mantığıyla geldiler İstanbul topkapı kebap vs :DDDD

2|0
    0|0
    • Canı Sağolsun Galatasarayımın..

• drogba bu saatten sonra ancak mersine gol atar.

adamlardan ligde kalma savaşı veriyo, drogba da gol oldu diuye kendini yerlere atıyo :D

rezillik başka bişey değil

• akşam ola maç bizim ole en azından galıbıyet primi alalım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 12

• dobra konuşunca kızan kişilere rağmen söyleyeceğim tur şansı kesin gitmiştir bence.real madrid bu,4-0 yenilir mi?bunu kimin aklı alıyor.mucize olması gerek ancak.ama taraftarı üzmemek için bu şekilde konuşmuş o kadar.

1|1
    0|0
  • ben Beşiktaş'lıyım ama bugün kalbim Galatasaray'lı ne olursa olsun GS nin hep yanındayız inanırlarsa başarırlar

2|0
    0|0
  • galatasaray bu sene olmazsa seneye başarır ne olacak ki...

0|0
    0|0
  • GALATASARAY'LI OLMAKTA BÖYLE BİR ŞEY YAVV.. :)

şimdi ya mucizeyi gerçekleştirip EFSANE YAZICAZ "gene" ya da elenip önümüze bakıcaz...

SEVİYORUM GALATASARAY'LI OLMAYI :)

1|0
    0|1
    • ++ :) Dişi aslan <3

• :) REAL MADRİD ABİİ YAA.. ve herkes biliyorkii milyonda bir bile olsa şansımız var... 90 dakikaa

bunu bile yaşamaya değer :)

• Tamam gol attık diyelim hiç gol yememek mümkün mü ya

1|0
    0|0
    • Değil tatlım... :)

Akşama kadar moralimi ii tutmaya çalışıyorum..

• Belli olmaz o kadar umutsuzluğa kapılmamak lazım canım, tarih tekerrür etmedi tamam ama bide hesabın döndüğü gün vardır belki o gün bugündür :)

1|0
    0|0
  • 5 yıldız. iyi güzel demiş de bir Galatasaraylı olarak ihtimalin düşük olduğunu düşünüyorum =(

1|0
    0|0
    • Sağol canım..

Bi umut işte.. Canı Sağolsun Galatasarayımm <3

• Çok az bende Polyanacılık yapıyorum:))

1|0
    0|0
  • Berabere biter ya da 2-1 biter onlar alır.

0|0
    0|0
  • link esila ultra aslan başkanının koy elini kalbine sloganını yalznıca sende gördüm ben profilinde çok iyi gercek bir gslisin

1|0
    0|1
  • Yok Esila hiç şansınız Bebeğim.

Abartmayın artık.Bitti önünüzde ki maçlara bakın.

1|1
    1|0
  • FATİH TERİM CADDESİ

Umarım istediğimiz olur.. 5 yıldız

1|0
    0|1
Yükleniyor...