Benimle öpüşürken eski kız arkadaşının adını söyledi

5 aydır çıkıyoruz,senelerdir benimle tanışmak istiyordu beğenmediğim için istemedim sonra bir ortamda karşılaştık çok eğlendim frekansımız uydu çıkmaya başladık 5 aydır iyi kötü birşeyler yaşıyoruz gülüyoruz eğleniyoruz beni benden çok sevdiğindende eminim ben o aralar :)

bi gün yatakta öpüşürken 5 sene önce ki sevgilisinin ismini söyledi ben önemsemedim gülmeye başladım sonra eski kız arkı olduğunu öğrendim ayrıldım nedir durum yorum yapın

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Entresan bir durum ama oluyor yaaa aklı başka yere gitmiştir benimde başıma buna yakın bir olay gelmişti :) Ama inanki bilinç altında kaldıgı ıcın söylemiştir.Bence biraz burnu sürttükten sonra barış :)

0|0
    0|0
    • ya kahve ıcerken yururken kavga ederken de de, hayatında en ozel anlarından bırı olan bıseyı paylasırken en yakın olurken bı anda nasıl 5 sene oncekı eskı sevgılının ısmını soylersin ya..aha bole soyleyınce farkettım bıtmıs lan bu ılıskı

• Haklısın sonuna kadar.Sevgilinde biraz salakmıs ama en azından ben okadar özel bir anda söylememiştim.Peki sormadın mı sonra sebebini veya ne açıklma yaptı bu konu hakkında.

Erkekler Ne Diyor 16

• eski sevgilisini anması tamamıyle bilinçaltına yerleşmesinden kaynaklanıyor.. çok sevmesi ya da aşık olmasından değil zira geçmişinde bir anı olarak kalmış ve herkes ister istemez anılarını ummadık zamanda hep hatırlar,kafasında canlandırır o anları tekrar yaşar ve ister istemez isi ya da kelime olarak biranda ağızdan çıkar...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • iyi yapmışın boşver. aklı onda demekki halen. onunla ilgili hayaller çok kurduğu için o anda da kendini hayalde sandı sanırım :()

0|0
    0|0
  • oooooooooooooooo :D koptum :D

0|0
    0|0
  • bes ayda yatak olayına gelmişin :D imiş çık benle senden onceki yüz civarı kızdan hiçbirinin adını hatırlamıyorum ben emın ol :D

0|0
    0|0
  • mahsus yapmış ayrımak için işaret bence

0|0
    0|0
  • Olur öyle bazen. Büyütülecek bir konu değil...

0|0
    0|0
  • bence önemseme, alışkanlıktandır. Yakında senin ismini söylemeye başlar :)

0|0
    0|0
  • Önce sevmedintipin değildi sonra frekans uydu elemanda istediğini aldı bir sonraki başlığında onu çok özledim onu unutmak için başka erkekleni çıkayım olacak beter olun

0|0
    0|0
    • kımse benden ben ıstemeden ıstedıgını alamaz canım ben ıstersemde ıkımızede afıyet olsun sorun yok

• bazen öyle ağızdan çıkıyor istem dışı olmuştur

0|0
    0|0
  • yok artık o ne ya allah muhafaza

0|0
    0|0
  • Ayrılmakla hata etmişsin abisi. Bu tam bi' cinayet sebebi, oracıkta öldürmeliydin.

0|0
    0|0
    • :)) ahahah eski kız arkadaş ismine daha normal bir tepki veremem hiç :(

• yuh yani insan sevmese bile baska kizin adini dermi hic onun akli o kizdamis akli:)

0|0
    0|0
  • cinayet sebebi yeminnen:D

0|0
    0|0
  • Abowwwwwwwwwwww :D

0|0
    0|0
  • 5 aydır çıkıyorsunuz 5 sene önceki sevgilisinin adını mı söyledi :) yeni bitse ilişki ağız alışkanlığı diyecem ama..onu düşünüp 31 çekiyor demekki :)))

0|0
    0|0
    • ya soyleki ayrıldıklarından berı hıc gorusmemıs ve konusmamıslar cocugun annesı vefaat ettı cenazeye gelmıs kız ben bunları bılmıyorum sonra ogrenıyorum. ordan bır hatırlatma oluyor ama o an ıcın cok gereksız yanı benle opusurken onu mu dusunuyo lan dvbeujfeuj yedıremıyorum

• valla gülüm gönül kimi isterse dil de onu söyler...eğer durumunuz o an duygusallık idiyse..ha yok durumunuz cinsellik boyutunda ise beyni onu arzuluyordur daha doğrusu başka yeri :)) tamam cenazeye gelme diyemezdi bu ayrı konu ama kızda da ne akıl var.kalkmış gelmiş.bunlar senle iken de "arkadaşça" görüşmüştür emin ol..ne cesaret sen eski sevgilin ölse gidemezsin nekadar sevsende zor durumda kalmasın şöyle olur böyle olmuştur falan diye..bas kıçına tekmeyi.

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben de sürekli eski sevgilimin adını anımsarım ama öyle şehvetle deyil de onunla ilgili bir anı paylaşırsam.nefretimdendir yani.bi de bu hiç beyenmediyin bu tiple çıkmışsan 5ci ayda yatağa atmışsa seni olay bitmiştir ya.sen biraz yalvarsa affedecek tiplerdensin sanırım.olay şu ki,sen baştan kaybetmişsin

0|0
    0|0
  • bence burdaki söleyenlerın aksıne büyütülcek bişey.

0|0
    0|0
  • Eski kızarkadaşın isminden normal şartlarda nefret ederken, bir de bana o ortamda söylenmesi cinayet sebebidir.

0|0
    0|0
    • Gerizekalı ya beyinsiz ay nasıl sinir oldum şimdi :S

Ne demek eski isim ya :S

• Var yaaaa bana böyle diyen adamı orda sakat ederim ben!

0|0
    0|0
  • isimleriniz birbirine benziyor mu ya da kafiye flan var mı ?

0|0
    0|0
  • opusurken :/ pardon, bu kisi neresiyle konusuyor ?

0|0
    0|0
  • biranlık aklına gelmiş boşver ağız alışkanlığıdır belki

0|0
    0|0
  • yeni bir ilişkim var eski sevgilimin adı dilimin ucuna gelip gidiyor ağzımdan kaçıracam diye ödüm kopuyor ama eskisini sevdiğimden değil ağız alışkanlığı sürekli ismini telafuz etmemden kaynaklı

0|0
    0|0
  • Benım de 3 sene birlikte olduğum birisi vardı. İsmı o kadar yerleşmişki beynıme arkadaşlarıma bile onun ısmını söylerdım onu düşünmediğim halde. Nişanlıyım nişanlıma 2 kez eski sevgilimin adıyla hitap ettim. Tamamen alışkanlık büyütülcek bir durum yok.

0|0
    0|0
  • bende biriyle çıkcak gibiydim. Beraber içiyorduk bir an eski sevgilimin adiyla hitap ettim ona anlamadı gerçi. Tabi ben böyle birsey yapınca yanından ayrılır ayrılmaz eski sevgilimi aramıştım. Normalde aklıma bile gelmezken aslında deli gibi özlediğimi farkettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...