Bjk kazandığı penaltı?

Bjk kazandığı penaltı pozisyonu için Ahmet Çakar hibrit penaltı dedi. Yazık diye dalga geçti. Rıdvan Dilmen ayağa basan Gomez dedi penaltı değil dedi yine bir 3 puan hediye edildi buyıl tam tamına 19 puan hakemlerle kazandı Bjk peki siz nasıl buluyrsunuz.

0|1
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem hataları malesef ligimizde çokca mevcut hatta kimi yerde insanlar art niyet arıyor ama şu bir gerçekki hakeden takım lider şuanda biz çok kötüyüz bu sene hakettiğimiz yerdeyiz orta sıralarda bitiririz arada olur bize böyle seneye yine şampiyonluğa oynarız ama şuanda herkes hakettiği yerde diye düşünüyorum penaltı pozizyonu bana göre verilebilirde verilmeyebilirde abartmaya gerek yok hakemin takdiri verdi ben olsam bende verebilirdim o penaltıyı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu sene hakemler bile fb yi şampiyon yapamayacak

0|0
    0|0
    • Bu sene bjk iyi futbol oynasada fb birşeyler yapar şampiyon olur diye düşünüyordum ama dediğin gibi bu senede şampiyon olamayacaklar sanırım çok büyük sürpriz olmazsa hayırlı olsun şampiyonluk bu senede mikrofonu eline sosa alsın gereğini yapsın :)

• @karadenizli52 eyvallah dostum , azizin verdiği 800 bin tane 4 yıldızlı formaya yazık oldu :)

• Hayırlısı :D

• evet ona bakarsan herkes podolskinin golüne net ofsayt değil diyordu o zaman konuşmuyorsun şimdi bin tane üyelik alıyorsun

0|0
    0|0
    • Ayrıca iyi izle herkes Gomeze ilk yarı penaltı var diyor ve kesin kırmızı diyor onu hiç söylemezsin

• Çok takmamak lazım o adamı. gs-fb maçındada ruhsal olaylar var demişti :D

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe , 17 takıma karşı mücadele ediyor , Beşiktaş ise sadece Fenerbahçeye karşı mücadele ediyor gerçekten yazık !

0|0
    0|0
  • Anten takın kardeş

0|1
    0|0
    • 10 yılda bir şampiyon olanlarda zaten var diye biliyorduk biz.

• Dua et hipodromu komple almamış

• Neden bu kadar bilgisizsin seninle konuşmakta hiç zevkli değil bilgin yok futboldan.

• İlk yarı Gomez'in verilmeyen penaltısını da söyleyin de delikanlılığınızı görelim.

0|0
    0|0
  • Şampiyon Beşiktaşşşş

0|0
    0|0
    • 19 puan kim kazansa hakemlerle şampiyon olamayanın yüzüne tükürülür.

• bir kerede mazeret üretmeyin fenerbahçe Beşiktaşın hakemlerden kazandığı puanların 10 katını kazanmıştır. Zaten o maçta penaltı dan 2-0 olmasa son dakikaları boşlamazdı Beşiktaş. Bu yıl istatistiklere bakın çoğunda Beşiktaş önde hak eden belli iyi oynayan belli hakemlerle şampiyon olan bir takım varsa fenerbahçedir.

0|0
    0|0
  • Son iki maçtır hatalı penaltılarla kazanıyor Beşiktaş. yapacak birşey yok bu sene şampiyon yapacaklar

0|0
    0|0
    • Ve taraftar da susuyor. Bak Gslilere ligin ilk yarısında el ile gol attı şimdi el ile gol yedi diye yakınıyor seneye de Bjk hakmıızı yediler derler.

Yükleniyor...