Bu sene Türkiye'den UEFA Avrupa ligine hangi takımlarımız gider?

Bu sene Türkiye liginden uefa avrupa ligine hangi takımlarımız gider ?

5 takımdan sadece 2 si gidicek uefa avrupa ligine peki hangi takımların gitme şansı yüksek ?

• Beşiktaş
    80% (4)50% (4)62% (8)Oy Ver
  • Bursaspor
    20% (1)50% (4)38% (5)Oy Ver
  • Kasımpaşa
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Antalyaspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Eskişehirspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bi kere bence bu sene gene G.Saray şampiyon olup direk gider Ş.Ligine Fener 2. olur Ş.Ligi ön elemeye kalır Beşiktaş 3. olur Bursa ya da Kasımpaşa'dan birisi de 4. olucak bence Bursa 4. olur UEFA'ya kalır kupadanda gelicek takım UEFA Avrupa ligine kalır kupada Fener Final oynarsa kazanırsa falan zaten finalist takım otomatikman UEFA Avrupa ligine kalır Fener 2. olucağından tabi bunalr varsayımlar.

0|1
    0|0
    • Bu haftaki Fener - Eskişehir maçından bile tırsmıyor değilim, bi' fenerbahçeli olarak :/ + muhtemelen fener T. Kupasında da Finali Es Es ile oynayacak, dediğin gibi..

• Feneri dediğin gibi bende ligin özellikle 2'nci yarısında beğenir oldum.. Bu hafta Lazio maçını atlatıp EsEs'te de puan kaybetmezsek şampiyonluk yolunda büyük adım atmış olacağız, İşin kötü yanı Gs'de bu sezon iyi Kadıköy'deki maçtan ne yapıp ne edip 3 puan almamız gerekiyor, en kötü berabera bile kalsak şampiyonluk gider :/

• devre arasında yapılan tüm transferler doğru lakin Ziegler'e çokta ihtiyacımız yoktu açıkçası.. başka bi' yere takviye yapılabilirdi kanımca..

Kızlar Ne Diyor 3

• Beşiktaş şampiyonlar ligine gitme şansını kaybederse uefaya kesin gidecektir.onunla beraber bursa ya da kasımpaşa gidebilir.ama antalyaspor gitsin isterdim.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ya da Bursa gitsin

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ve özellikle Bursa gitmeli...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Beşiktaş son haftaya kadar 2.liği kovalar eğer olmazsa Beşiktaş veya eses

0|0
    0|0
  • bursa gider bu gazla geçen sene gidicekti mal gol yedi santra oldu tekrar yedi tv başında deli etti beni babanım yanında sövdüm adamlara.

0|0
    1|0
  • Kasımpaşa gitsin Beşiktaş zaten garanti

0|0
    0|0
  • Sroun yanlış arkadaşım 3 takımda gidebilir Türkiye kupasını kazanan ve 2 takım daha yani 3 takım gidicek ama şu açıdan bakarsak fenerbahçe %99 Türkiye kupasını alıcak diye düşündüysen 2 gider ozaman doğru sorun :D

0|0
    1|0
    • arkadaş biz lige bakıyoruz evet 3 takım gidicek ama kupa ayrı lig ayrı hea fener şampiyon olur karşındaki takım eufaya avrupa ligine katılamamışsa o gidiyor biz lige bakıyoruz.

• Türkiye ve italyada liglerinde futbol yok onun harici her şey var acaba bir gün bizde ingiltere ispanya gibi olurmuyoz diyomda zor babasının öiftliği olmuş Türkiyede futbol sonra masum insalar birbirini bıçaklasın milletin karısına kızına saldırsın .

• İngiltere ispanya almanya adamlar her şeyi aşmış ya öncelikle adamlar sadece takımına destek veriyor ingiltere ispanyada ne maçı olursa olsun polis görevli olmasa sorun çıkmaz ilk önce bunları yapmalıyız sonra şu çok gereksiz yasalar var onları kaldırıp türk oyunculara önem vermeliyiz o zaman onlar gibi oluruz hatta A milli takım niye şuan 47. sırada dünya sıralamasında neden ilk 5 değiliz sistem disiplin gerek Türkiyeye bunlar yok bizde

• Beşiktaş ile EsEs gitsin isterim..

0|1
    0|0
    • Es Es çok iyi takım valla bence pozitif futbol oynuyorlar Türkiye Kupasında şampiyon olurlarsa giderler

• Fener Webo Emre ve Ziegler'i alarak devre aarsında iyi hamleler yaptı buda takımın gücüne güç kattı geniş alternatfili rekabetçi üst düzey oyunculardan kurulu bir kadro bizim Beşiktaş mesela dar kadroya sahip ve aşırı sakatlıklar iyice takımı daraltıyor ki ayrıca bir de kadromuz zayıf geçen senelere göre, ben bir Beşiktaşlı olarak çok karamsar bakıyorum geleceğe bilemiyorum ne olucak şampiyonluğa dahi oynayamıyoruz bari olamasak bile yakın takip edelim o da yok Fener evinde Es Es'i yener bence.

• H.Ali ile Ziegler arasında zaten Aykut hoca tam tercih yapmıyor bir maç o bir maç diğer oynuyor Ziegler kiralık falan geldiyse sene sonu bence Fener onu almaz çünkü H.Ali var o bölgede ayrıca o olmadığı zaman orda Caner de oynayabiliyor benim bildiğim. O değilde Alper Potuk bu yaz transfer döneminde bakalım hangi takıma gidecek ya da kalıcak mı Es Es'de valla şu durumda sanki G.Saray alır gibi gözüküyor para konusunda bol bol para veriyorlar ayrıca Fener'in orta sahası zaten geniş alternatfli.

• kasımpaşa gider

0|0
    1|0
  • beşiktaş kasımpaşa trabzonspor

0|0
    0|0
Yükleniyor...