Türkiye Kupasının favorisi kim?

Bence Galatasaray. Çünkü Galatasaray kupaların takımı.

0|1
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben seni tutuyorum pembe.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ziraat mı

0|0
    0|0
    • evet

• Bu gidişle giremez zaten

• Kupayı da alamaz ise ceza iki yıl oluyor. Kupa o nedenle önemli.

Erkekler Ne Diyor 7

• salatasaray

0|0
    0|0
  • türkiye kupasını en çok alan kulup gs bu bir gerçek ama fener-konya serisi ve fenerbahçe ciddi anlamda asılacaktır bu mevzuya, ne yalan söylüyüm gs ye atılacak böyle çelmenin hazzı bir başka be pembe :D yalan mı doğru söyle belliki sende tutkulu bir taraftarsın aynı şey başka kulube gelse gs de zorlardı denerdi şansını :D

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe Konyaspor'u eleyemez.

• Fenerbahçe Konyaspor'u eleyemez. Konyaspor Fenerbahçe'ye ters gelen bir takım.

• Neyse yasayip gorecegiz pembe

• güzel espri

0|0
    0|0
    • Espri yapmıyorum. Çok ciddiyim. Tahminen:

Konyaspor 1-0 Fenerbahçe
      Fenerbahçe 0-0 Konyaspor

Rizespor 1-3 Galatasaray
      Galatasaray 2-2 Rizespor

Final:
      Galatasaray 3-1 Konyaspor

• Eskişehir;Lig sonuncusunda 4 gol yedi. Antalyadan 4 gol yedi. Ligde 6. şuanda. Galatasaary kim :Anadolu takım mı.

0|0
    0|0
    • Galatasaray lige asılmıyor artık bir iddiası yok çünkü ligde. Ama Türkiye kupası maçları farklı olur.

• Artık çok azaldı zaten seyirci sayısı.

• 30 kişi Eskişehir maçın seyircisi.

• Konyaspor diyorum

0|1
    0|0
  • Tabiki Cimbom :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray bu oyunla bizim mutfaktaki kupayı alamaz hayal kurmayın bence Konyaspor veya fenerbahçe alır kupayı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fenerbahçe. objektif bakıyorum galatasaraya anti değilim. gs sıralamada çok düşük küme bile düşebilir bugün antalya spora 4-2 yenildi ya şaka gibi.

0|0
    0|0
    • Galatasaray bence artık lige asılmıyor, o nedenle Antalyaspor maçında bu kadar kötüydü. Türkiye Kupasında daha istekli oynar.

• türkiye kupası da puanlar oluyo ve daha başlamamış bir olayı o takımı tutuyosun diye kazanır demen saçma. süper ligte böylelerse türkiye kupasında daha iyi olucaklarını sanmıyorum git gide bir düşüş yaşıuolar çünkü geçen seneden beri de maddi sıkıntılar çekiolar transfer ettiği oyuncular bile oynayamıyo

• Artık süper lige çok asılmıyor bir iddiası kalmadığı için. Ama Kupada farklı oynar bu takım.

• Galatasaray.
    Başka çaresi kalmadı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...