Bjk 2 haftada 2 olmayan penaltı kazanmadı mı?

İnsanlar top oynuyor para yatıyor ligden düşmemek için çalışıyor bu hafta yine olmayan penaltı verildi. Peki sizce penaltı mıydı.

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Hadi hadi aglanmaaa.

0|0
    0|0
    • Sen soru sormayı ağlamak olarak mı görüyorsun üzülüyorum beynin gitmiş senin.

• Besiktasima hakettigi deger verilince mi boyle oluyo.. beyin fakiri. Kes sesini.

• vah ezikler vah zavallilar.. sampiyonluga giden yolda meyve veren agac taslanir.. hafi bakim muhatabim degilsin... ikile yarana guzel basmisiz. oh sefamiz olsun😃😃😃😂😂 @Corlacks

Erkekler Ne Diyor 9

• her hafta senin ağlamanı görmekten o kadar büyük zevk alıyorum ki :) Birde o kadar korkaksın ki her gün 3-5 üyelik alıyorsun sen zaten düzgün biri olsan üyeliklerini iptal edip durmazsın

0|1
    0|0
    • Soruyu sormak yerine nasıl alakasız görüş yapıyor korkmak böyle bir şey mi.

• iyi oldu beşiktaşa

0|0
    0|0
  • Bahane bunlar. Sen mahalle takımını yenme. Osmanlıyla berabere kal konyaya yenil. Beşiktaş yok penaltı bilmem ne. Sonuna kadar hak ettiler. Susun beyler

0|0
    0|0
    • NEyi haketti Feneri yenemeyen mi hakediyor. Haksız kazanılan maçlar mı.

• Feneri hakemle yendi.

• Evet öyle. Biz kimi yenebildik? Onu diyorum sana sadece kafaya oynayanı yenince şampiyon olmuyorsun. Ezikleri de yeneceksin

• yau hee hee.. Fenerlisin galiba

0|0
    0|0
  • Sivaslı değilsen bu konuyu tartışmaya bile hakkın yok 😄😄

0|0
    0|0
    • Hakemim desem.

• İyide say dedin saydım yalansa söyle. Bak Bjk16 puan hakemlerle Fener 5 puan hakemlerle kazanmış biliyormusun Bjk ye şu maçta hakemle kaybetti diyebildiğin maç var mı.

• Sustun çok mu zor soru sordum hiç mi Bjk yi takipetmiyorsun yoksa hiç bir maçı kaybetmedin mi hakemlerle hep kazandınız mı.

• Değildi.

0|0
    0|0
  • Hakemler olmasa gtunuze çok sokrdik fenevliler

0|0
    0|0
  • Penaltı yapılnaz alınır sadece Beşiktaş a verilmiyor böyle penaltılar.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşı şampiyon yapmaya çalışıyorlar gerek fikret ormanın cumhurbaşkanını yalaması gerek tff demirörenin beşiktaş başkanı olarak deme gafı falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...