Gizli numaradan arıyor

arkadaşlar her gece 3 gibi arayan sesimi dinleyen bir sapıgım var , nasıl bir psikolojidir bu ya

0|1
6|3

En İyi Kız Görüşü

• hattini kapat gizliye. boylece eninde sonunda kimligini acik etmek zorunda kalir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benimde var bitane gizliye kapalı telefonum ama ankesörlüden arıyormuş o derece manyak sesimi dinliyor kapatmıyor birde ben sıkılıp kapatıyorum telefonu açmazsam 3 kere 4 kere arıyor

0|1
    0|0
  • Turkcellsr *253# diger operatörleri bilmiyorum he tabi arasin dersen sen bilirsin

0|1
    0|0
  • eski sevgilidir bende bir süre yapmıştım ...sesini özlüodur uykusu kaçıodur...

0|0
    0|0
    • eski sevgilimle ayrılalı 3 yıl oldu ya sanmam erkek arkadaşı var benimde kız arkadaşım . hala arıyorsa eşşek gibi sürünsün :d

• hayatımda biri olduğu halde yapıyorum bunu ...bazen rüyamda görüyorum merak ediyorum işde sağlığını durumunu arayıp sormaya yüzüm yok bende böyle çirkin şeylere başvuruyorum belkide böyle bir durum söz konusudur bilmiyorum...

• yeni svgiline bunu yapma

• Sen alo dedikten sonra kapatıyormu :D

0|0
    0|0
  • zapıdık işte kanka umursama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben böyle durumları pek severim:D bir kere bişey yapıp aşagıladım bir daha aramaya cesaret edemedi:)

aynen sunları yap seni aradıgında artık karşılıklı olarka dinleşmek istemiyorum hadi sana müzik dinleteyim de .

Tarzları sayıyorum de ve başla 1: arabesk 2:slow 3 :akustik 4 : yabancı 5 : pop 6 :rock kafana göre sırala

hangisini dinlemek istiyorsan o tuşa bas de mutlaka bir tuşa basıcaktır sonra azına geleni söyle ben telefon operatörümüyüm lan hem sapıksın hem mal nerden bileyim neye bastıgını diye:D:D

0|0
    0|0
  • gizli hayran olması güzeldir :)

0|0
    0|0
    • hayran mı sapık mı nedir neyin nesidir bilmiyoruz ki.

• ben sapıkların arayıp dinlediğini hiç görmedim duymadım da genelde hayranlar özlemiştir arar sesini duymak ister buna çok denk geldim :)

• kim oldugunu bilsem konuşudaveririz diyorum bak söyle kimsen kızmıycam isterken sabaha kdr konuşuruz yok tık :d

• ne güzel işte gizli bir hayranın var :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...