Sizede öyle geliyor mu? Sanki G. Saray ligde 5. olamayıp, Türkiye kupasını alamayıp 2 yıl avrupaya gidemiyecek gibi?

Bu konuda ne düşünüyorsunuz... Bu konuda ne düşünüyorsunuz... EİG (+)

• EVET Bende aynı şekilde düşünüyorum
    0% (0)89% (8)89% (8)Oy Ver
  • HAYIR Bu görüşüne katılmıyorum
    0% (0)11% (1)11% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sizede öyle geliyor mu? Sanki G. Saray ligde 5. olamayıp, Türkiye kupasını alamayıp 2 yıl avrupaya gidemiyecek gibi?
Sizede öyle geliyor mu? Sanki G. Saray, 2 yıl avrupaya gidemiyecek gibi...

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray Kupayı kazanır.

Rizespor 1-2 Galatasaray
    Galatasaray 1-1 Rizespor

Fenerbahçe 0-0 Konyaspor
    Konyaspor 1-0 Fenerbahçe

Final:
    Galatasaray 3-1 Konyaspor

0|1
    0|0
    • deplasman sıkıntısı var gs nin rizede kazanırmı bilmyorum ama kazanacaksada kendi sahasında bitirir sanki işi, ama sanıldığının aksine işi kolay değil, ligi boşlaması hata , fatura ağır cıkacak pembe demedi deme sonra :D

• Fenerbahçe Konyayı eleyemez.

• her türlü eleriz pembefinal de gs olacaksa :D

En İyi Erkek Görüşü

• yönetim bugün istifa etsin bence ilk 5e girer

0|1
    0|0
    • istifa mekanizması önünü açacak mıdır gs nin böyle mi düşünüyorsun

• 10 bin civarı delege var kaç imza lazım bilmiyorum ama önemli olan bu değil sende onur haysiyet utanma varsa şerefli bir şekilde çıkar dersin ki arkadaşlar ben güven tazelicem şu tarihte seçim var dersin ama bunu dediğim gibi onurlu bir insan yapar

• güven tazelemeye ihtiyacı var haklısın bunu yapmazsa eğer hep içerde bir homurdanma olacaktır bunu kesmenin en iyi yolu seçim

Kızlar Ne Diyor 1

• Yine de biz sevdamızdan vazgeçmeyiz

0|1
    0|0
    • takımını tutkuyla sevmeni anlıyorum bu böylede olmalı zaten o cepte, sende böyle bir şey gelişebileceğini düşünüyor musun peki pembe-.-

• Bir Fenerbahçeli olarak takdir ettim doğrusu bu görüşünüzü.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bana gore de öyle olacak

0|0
    0|0
  • Galatasaray büyük ihtimalle ligde 5. olamayacak ama küçük bir ihtimal 5. olabilir ama zor bu defans ile çok zor öte yandan kupayı bilemiyorum o da zor yine aynı nedenden ötürü bence yalnız orta sahaları Beşiktaş ile neredeyse aynı güce sahip biraz daha Beşiktaş Mario Gomez Quaresma Sosa ile fark yaratıyor ama çok büyük fark yok yoksa Galatasaray ın yeri bu değil çok zayıf defansları dost acı söyler

0|0
    0|0
    • Evet gs nin bu seneki performansi oldukca kötü herkesin ortak görüsü bu

• Evet katılıyorum dikkatli oynamalılar yalnız 10 kişi oynamışlar bugün şimdi öğrendim yoksa orta sahası bence ligin en iyi ikinci orta sahası yanıltıcı evet defansı en kötülerden ligin her takım rahatlıkla gol atabilir o bakımdan sıkıntılı geçecek bu sene

• Ligin ustu ortasi dibi karisik degisik bir lig oldu oluyor bu sene hadi hayirlisi

• Galatasaray ceza aldı galiba UEFA'dan 2 yıl. katılmaya hak kazanamadığı yıl sayılmıyor zaten

0|0
    0|0
    • bir ceza aldı gs doğru ama kulubün hesabı bu yıl katıma hakkını kazanıp bu cezayı ödemek, gelecek yılda bir şampiyonluk veya avrupa hakkı kazanırsada gitmek, ama bu yıl için işleri kötü gidiyor bu yıl katılamazsa cezadan sayılmayacak ve gelecek sezon avrupa bileti alırsa ceza o yıl uygulanacak, bu yıl gidememekle bildiğin 2 yılını yakmış olacak durum bu-.-

• yeni mi anladın

0|0
    0|0
    • anlamak değil de benim gibi böyle düşünenlerde var mı bunu görmek istedim ya da daha değişik bir yorum getirmek isteyen var mı diye

Yükleniyor...