İnandığınız dinin gereklerine ne kadar sadık kalabiliyor sunuz?

Kendimdem örnek verirsem müslümanım inandığım dinin gereklerini emir ve yasaklarını adım gibi biliyorum. Lakin bugüne kadar hiç birini harfiyen yerine getirmedim işime gelmedi çünkü.Mesela bir hafta beş vakit namaz kıldıysam bir ay boyunca da gece gündüz alkol tükettim vicdanen rahat olmadım tabi ama dinimin önerdiği bir yaşamıda hiç bir zaman benimseyemedim. Peki ya sizler ne yapıyorsunuz ister müslüman olun ister hristiyan getirenler nasıl getiriyor getirmeyenler mantığınız mı reddediyor sizden istenileni veya işinize mi gelmiyor? Soruyu sormamda ki amacın altında herhangi bir artniyet yok hangi inanca sahip olursa olsun kimseyi aşağılama gibi bir niyetimde yok okuyanların bilgisine. Soruya ilgi gösterip cevap yazan herkesin gözlerin öperim saygılar...

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel insan İslam'ın en büyük özelliği şekilsellik değil samimi olmaktan gelir. Eğer sen şahet ahlaklı isen zaten vicdanın seni doğru yola iletecektir. Yeterki samimi ve dürüst ol..

1|0
    0|0
  • bende namaz kildimm ama ,nasil oldusa biraktimm gercii herkesin de gerektigi, kadar yerien getirdigini dusunmuyorummm hele simdiki teknoloji sahip oldugumuz imkanlarda buna engelll

0|0
    1|0
Yükleniyor...