Antalyaspor 4 Galatasaray 2 maç sonucu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Galatasaray Antalya deplasmanında da kalesinde 4 gol görerek mağlup oldu , bu durumu nasıl yorumluyorsunuz?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Takımı bitirdiler yazıklar olsun bu yönetime. İyi günde de kötü günde yanındayız. Ama iyi futbol görmek istiyoruz. İsterse hep yenilelim ama ruhsuz ruhsuz sahada mücadele etmeyen adam görmeye tahammülümüz yok.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yorumlanacak pek birşey yok aslında. Sezon başında bu kadro yetersiz bu yonetim yetersiz dedik ama bazıları yok efendim bu takım 3 kupa kazandı, Dursun Ünal Aysaldan sonra takımı toparlayacak dediler. Alın görün şu anki eserinizi.

0|0
    0|0
    • Muslera dediki el değmesini söylemesi lazımdı demiş peki Podolski eline değince neden söylemedi söylemediniz.

• Sen neden soruya cvp veremiyorsun ben Kaptanım ama. İşim sağlam.

• ya da şöyle sorayım Muslara Etoo söylemeli dedi ya Musleranın eline çarpsa Muslera söylermiydi bak bu okadar zor değil.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• Besiktasin 5 attığı statta fb gs kardeşlere 4 luk tarife uygulayan antalya yi tebrik ederim. Gs kazanamama rekoru kurmak üzere

0|0
    0|0
  • eee kardeşim eden bulur hesabı..

0|1
    0|0
  • Hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • galatasaraylı olarak umrumda bile değil bu saatten sonra :D beşiktaş'a da bilerek yeniliriz inşallah :D

0|0
    0|0
  • Galatasarayın bu hali çok üzüyor beni :(
    Tebrik ediyorum Antalyaspor'u

0|0
    0|0
  • antalya stadında
    4-2 gs
    4-2 fb
    1-5 Beşiktaş
    fark ortada

0|1
    0|0
  • Hem fenere, hem gs ye..

0|0
    0|0
  • Galatasaray icin tehlike canlari caliyor

0|0
    0|0
  • Fikrim yok

0|0
    0|0
  • helal olsun akreplere, aslanı tam dört yerinden sokmuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...