Diyet ve Coca Cola Zero?

öncelikle merhaba. Ben diyete başlamaya karar verdim fakat tatlı bişey yiyemeyeceğim için bozacağımı düşünüyorum o yüzden canım tatlı çektiği zamanlar coca cola zero içmeyi düşünüyorum. Sizce kilo vermede herhangi bir etkisi olurmu? Zararlı vs. vs. yazmayın Neden içmek zorunda olduğumu yazdım zaten keyiften değil.50 kilo fazlam var o yüzden bir şekilde başlamam gerekiyor

Güncellemeler:
Bu Arada bu şekilde kilo verenlerde var mı :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• hayir hicbir kalorisi yok. sadece zararli filan muhabbeti dogru, o baska konu.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Light olarak aldığın cola veya benzer meşrubatlar normalinden daha fazla selülit yapar.

0|0
    0|0
    • diyeti başka türlü yapamıyorum ve bu da tek çarem diyebilirim

• aynen onun farkındayım ama akşama doğru aşırı acıkıyorum ve o yüzden diyeti bozman zorunda kalıyorum. böyle böyle 150 kilo oldum :/

• 150 kg isen kilo vermen daha kolaydır. Bmh hesapla hareketlerini arttır. Çikolata, şeker, kola, bisküvi, şerbetli tatlılar, alkol, kuruyemiş, kaymak krema gibi besinlerden uzak dur. Bol bol carsio yap.

Kızlar Ne Diyor 3

• Zero ic

0|0
    0|0
  • Kola icme, sade dondurma ye onun yerine daha iyi tatli ihtiyacini da gidermis olursun

0|0
    0|0
    • teşekürler bunuda denerim. Cola ya göre en azından daha sağlıklıdır :)

• Aynen hemde kola gibi sisirmiuor rahatsiz etmiyor.. Ustelik kolayi ictik e icesin gelecek... Dondurmanin yanina muzda ekleyebilrsin iyi gider

• Iç birsey olmsz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...