Mucize bir şekilde zayıflayan oldu mu aranızda? Hikayeleriniz neler?

Arkadaslar ben geçen sene yemeğimi hiç kısmadan sporla 25 kilo verdim 6 ayda sadece çikolata ve cips yemedim.. Ancak kötü kader mi talih mi desem bilemiyorum antidepresan kullandım 3 ay ,3 ayda 30 kilo aldım. Bu sefer yemegimi kısarak ve sporla kaç ayda veririm sizce? (Dün başladım 1 saat yürüyüş ve diyetle bir buçuk kilo verdim)

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• 43 kilo da ben verdim ama yemeğe dikkat edip spor yaparak

0|0
    0|0
    • Çok iyi tebrik ederim.. kaç ayda peki? Ve yeme düzeniniz nasıldı?

• Öyle yapıcam zayıflarsam size mesaj atarım teşekkür ederim 😊

• rica ederim iyi diyetler :D

En İyi Kız Görüşü

• Yemegine dikmat etmedigin icin fazlasiyle geri almissin. Cok normal alman.. yedigin seyler gunde 1000 1500 kaloriyse toplam bunu ikiye katlayan enerji harcamalisin.. hafif ve saglikli beslen.. beslenme ve gusellik uzmanligi egitimliyim buarada

0|0
    0|0
    • Haklisiniz istahım açılmıştı.. Şuanda concerta diye bir hap kullanıyorum psikolojik oda istahımı kapattı.. Kaç ayda geri veririm sizce?

• Kilolari aldigina gore metabolizman biraz yavaslamis demektir.. duzenli beslenme ve sporla aldigin kilolari verirsjn. Ama zamanini bilmem icin kan degerlerine bakmam sart.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben zayıflamadım öyle

0|0
    0|0
  • 4-5 kilo ödem desek. Kalan 25 kilo ayda 8-10 kilo zorlasan 2-2.5 ayda temizlersin ama bu çok sağlıklı olmaz bunu 3 ayın üstüne çıkar. Beslenmende illa şeker ve tuz yağ ıvır zıvır olacak desek bu süre uzar gider.

0|0
    0|0
  • Olmadı

0|0
    0|0
  • 96 dan 77 ye düştüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla mucize diye birşey yok. Bu işler hep azim

0|0
    0|0
    • Haklısın canım.. Ama bu sefer azimle 2 ayda vermek istiyorum

• Mucızelerı bosver kendıne ınan yapmıssın yıne yaparsın zaman onemlı degıl sonucta hayalındekı sen var

0|0
    0|0
  • Sporla verdiginde çatlaklar olustu mu hiç?

0|0
    0|0
    • Hayir

• nasıl bir spor programın vardı biraz bahsedebilir misin? spor salonunda mı haftada kaç gün kaç saat ne tür şeyler yaptın falan

Yükleniyor...