Boksör arkadaşlar bakabilrmi?

ilk defa boks maçı yaptm hazlrlk maçı ama 1 aydır boksa girmiyordm normalde body çalşyrm. arada boksa giriyorum ve karşmdaki kişide benden 3 yaş küçk 2 senelk felan boksör ben baya yumrk yedm ama hoca maçı bitrdi saçmalk değilmi ben belki döndrcektm maçı yane ilk maçım normal mi sizce içmde kaldı ya yenldm (daha önceden muay thai yapmştm ondan boksu karştrym biraz)

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Dışarıdan bakınca kimin kazanacağı zaten belli oluyor. Rakibin seninle puan farkını açtıysa, yediğin yumruklardan sersemlemeye başladıysan, gardını kaldırmakta zorlanmaya başladıysan, yüzünde ciddi darbe izleri varsa, hakemin maçı bitirmesi senin iyiliğin içindir.

0|0
    0|0
  • seninle alakalı değil hiçbir boksör maçı bırakmak istemez ama hakem gözlemler hırslı olman iyi ama hoca baktı gidiyo maç daha fazla zarar görme diye bitirmiştir :)

0|0
    0|0
    • en azından bırakıyormusun devam edeblecekmsn diye sormalydı ama dimi. ben iknci rauntta daha iyi yapcaktm ama ne blm hemen bitrdi bende anlamadm acaba ilk maçm oldugu içnmiki

• güç küçük olmayla alakalı değildir :) karıştırma ilerdede karşına çıkacak boks işi veya kick boks bu işler teknikle alakalı yaşa takılma sen

• doğru bende teknk olmadıgı içn yapamadm sanrm bişeyler :)

Yükleniyor...